Russell Crowe BIERZE ŚLUB. "Nie oczekiwali, że spotka ich miłość". Wybranka? Nie jest gwiazdą, ale dobrze ją znacie

Russell Crowe znalazł nową miłość, a informację o ślubie mają potwierdzić lada moment.

Russell Crowe w 2012 roku zakończył swój trwający 23 lata związek z Danielle Spencer. Od tego czasu nie łączono go z żadną inną kobietą, ale okazuje się, że aktor znów odnalazł miłość. Jego wybranką, jak podaje "Daily Mail", jest Terri Irwin, wdowa po tragicznie zmarłym podróżniku, Steve'ie Irwinie.

Terri IrwinTerri Irwin Storms Media Group

Pierwsze doniesienia na temat romansu pary pojawiły się na początku roku, jednak szybko zostały zdementowane przez rzecznika Crowe'a.

Russell Crowe od wielu lat przyjaźni się z rodziną Irwinów, ale doniesienia, że Terri i Russell mają się ku sobie, są zwyczajnie nieprawdziwe - informował w maju.

Niedawno plotki o związku znów zaczęły się pojawiać. Pikanterii dodaje fakt, że sąsiedzi Irwin wielokrotnie wiedzieli go półnagiego na balkonie, a on nie wydawał się tym skrępowany. Wręcz przeciwnie - chętnie machał do przechodniów. 

Jak twierdzą zachodnie media, para niedługo ogłosi przed światem, że są razem.

Prawda jest taka, że są na podobnych etapach życia. Tyle ich łączy - dzieci, poszukiwanie miłości, udane kariery. To była kwestia czasu, aż się zakochają. Widać dokładnie, że są ze sobą szczęśliwi i tak jest już od dawna. Wiadomo, że Russ dużo przeszedł po rozstaniu z Danielle, bo bardzo ją kochał. Terri całkowicie się z tym utożsamia, bo sama długo poszukiwała kogoś, kto dorówna Steve'owi. To główny powód, dla którego tak do siebie pasują - ani on, ani ona nie oczekiwali, że jeszcze spotka ich wielka miłość - zdradziło źródło.

Podobno związek jest tak poważny, że para już planuje ślub, który ma się odbyć pod koniec 2018 roku. Jeżeli doniesienia są prawdziwe, serdecznie gratulujemy! 

Zobacz wideo

MK

Więcej o:
Komentarze (7)
Russell Crowe BIERZE ŚLUB. Wybranka nie jest gwiazdą, ale dobrze ją znacie
Zaloguj się
 • Gość: Żenulka

  Oceniono 6 razy 0

  Rok? Dwa lata!!!! Mamy koniec 2016go, a oni podobno pod koniec 2018go maja sie pobrac. Czyz nie???? Masakra. I juz to zapowiedzieli...

 • Gość: no-kurwa-gosc

  Oceniono 6 razy -6

  dobiera sie do wdowy po tragicznie zmarlym... hmmm, co tu nie gra? czy on aby ten tragicznie zmarly nie mial pomocnika w tym tragicznym zejsciu?

 • Gość: Beata

  Oceniono 19 razy -13

  Ale brzydka wygląda jak Kamila Parker Bowels , jak nie Meg Ryans to kolejny pasztet .

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX