Kim Kardashian skończyła 36 lat. Zaczynała od przyjaźni z Paris Hilton, dziś jest "ikoną". Tak "naturalnie" się zmieniała

Kim Kardashian dziś uważana jest za ikonę stylu. Nie zawsze tak jednak było. Od 2006 roku nie tylko jej garderoba przeszła prawdziwą metamorfozę.

Kim Kardashian to bezsprzecznie królowa show-biznesu, która właśnie skończyła 36 lat. Gwiazda od początku uwielbiała być w centrum zainteresowania i trzeba przyznać, że sztukę zwracania na siebie uwagi opanowała już do perfekcji. I nie mamy tu na myśli tylko kolejnych skandali z jej udziałem, ale też odważne stylizacje, które wybiera na czerwony dywan.

Żona Kanye Westa dziś uznawana jest za ikonę stylu. Można ją zobaczyć na niemal wszystkich ważnych wydarzeniach modowych, a na pokazach zasiada w pierwszych rzędach. Nie zawsze tak jednak było, choć jedno pozostaje bez zmian. Kardashian jest wierna szalenie kobiecym stylizacjom, które eksponują jej krągłości i często znacznie więcej odkrywają niż zasłaniają. Mimo, że wielu nie pasowałby taki styl, ona wychodzi z niego obronną ręką i potrafi odsłaniać ciało jak mało kto.

Zajrzyjcie do naszej galerii i zobaczcie, jak na przestrzeni lat zmienił się nie tylko jej styl.

AW

 

Więcej o: