Ariana Grande wystąpi w Polsce! Potwierdziła to na Instagramie. Znamy już miejsce i termin koncertu!

Ariana Grande po raz pierwszy wystąpi w Polsce. Koncert odbędzie się 1 czerwca w Łodzi. Gwiazda poinformowała o tym na Instagramie.

Ariana Grande już jako dziecko z impetem wkroczyła do show-biznesu, a jej kariera wciąż nie zwalnia tempa. Podobnie jak liczba fanów, których grono stale się powiększa. Także w Polsce. Wokalistka właśnie na Instagramie ogłosiła, że w ramach trasy koncertowej "Dangerous Woman Tour" odwiedzi również nasz kraj. Koncert odbędzie się 1 czerwca w przestrzeniach łódzkiej Atlas Areny.

 

Gwiazda tournée po Europie zacznie od Szwecji, gdzie wystąpi 8 maja. Trasę zamknie koncert w Turynie. Bilety na jej występ w Łodzi trafią do regularnej dystrybucji 28 października. Najtańsze będą kosztować 199 złotych.

Grande zaczynała karierę muzyczną mając 8 lat. Występowała w Filharmonii Południowej Florydy, a także w nowojorskim klubie jazzowym Birdland. Popularność przyniosła jej rola w sitcomie "Victorious", który można było oglądać na kanale Nickelodeon. W 2013 zadebiutowała płytą "Your Truly", a już w 2014 wydała kolejny album "My Everything" z singlem "Problem", który trafił na trzecie miejsce amerykańskich list przebojów.

Występ w Polsce z pewnością będzie nie lada gratką dla entuzjastów jej muzyki!