Ben Affleck flirtuje z tajemniczą kobietą w obecności dzieci? "Była ubrana zdecydowanie zbyt seksownie"

Ben Affleck byłby na tyle bezwstydny, by flirtować z piękna brunetką w obecności swoich dzieci? Taką możliwość bierze pod uwagę jeden z portali.

Ben Affleck udał się w sobotę razem z trójką swoich dzieci, Violet, Seraphiną i Samuelem, na zakupy do Brentwood. To właśnie wtedy paparazzi zrobili mu zdjęcia, na których widać, jak rozmawia z tajemniczą i (atrakcyjną!) kobietą. Choć widać na nich - może i dość swobodną, ale jednak - TYLKO rozmowę dwójki ludzi, to jednak mowa ciała aktora jest dość wymowna. W tym kontekście dość interesująco przedstawia się też jego nagła reakcja, gdy orientuje się, że ktoś robi mu zdjęcia.

Zagraniczny portal X17online.com nie omieszkał wytknąć "podejrzanie seksownego" ubioru pięknej brunetki.

Totalnie podrywał tajemniczą brunetkę, która była ubrana w zdecydowanie zbyt seksowny strój, jak na wyjście do sklepu.

Pikanterii całej sprawie dodaje fakt, że aktor pozwolił sobie na to, dość swobodne zachowanie, w obecności dzieci. 

Kto mówi, że nie można być dobrym rodzicem i jednocześnie flirtować? Najwyraźniej Ben ma opanowane - skomentował z przekąsem portal.

Ben Affleck i Jennifer Garner ogłosili separację w czerwcu 2015 roku, jednak oficjalnie wciąż pozostają małżeństwem. Co więcej, mieszkają razem z dziećmi w Los Angeles. W wywiadzie dla "Vanity Fair" Garner przyznała, że wciąż kocha męża.

Jest miłością mojego życia. Co na to poradzę? Gdziekolwiek się nie znajdzie, jest najbardziej wspaniałą i charyzmatyczną osobą. Ma skomplikowaną osobowość. Zawsze powtarzałam: "jeśli jego blask świeci w twoją stronę, czujesz to. Kiedy odwraca się w inną, jest zimno. On potrafi rzucać cień - opisała.

Powodem rozstania pary miał być romans Afflecka z nianią ich trójki dzieci, Christine Ouzounian. Sama Garner jednak temu zaprzeczyła.

Byliśmy w separacji przez wiele miesięcy, zanim w ogóle usłyszałam o niani. Ona nie miała nic wspólnego z naszą decyzją o rozwodzie - powiedziała w magazynie.

Ostatnio pojawiły się nawet plotki, że para chce odbudować swój związek.

BP

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.