Przemiana Caitlyn Jenner, szokujące wyznania o Cruise'ie i innych scjentologach. Tym żył zachodni show-biznes

To oczywiście nie wszystkie najważniejsze wydarzenia w show-biznesie upływającego roku. Zapamiętamy również wspólny film Angeliny Jolie i Brada Pitta (słaby), ślub Jennifer Aniston i Justina Theroux, tragiczną śmierć Bobbi Kristiny Brown i wiele innych.
Angelina Jolie Angelina Jolie PR Photos

Angelina Jolie usunęła jajniki

Angelina Jolie 2 lata temu przeszła prewencyjny zabieg podwójnej mastektomii. Wydarzenie było szeroko komentowane także przez publicystów nie związanych z show-biznesem. Wielu uznało, że zabieg, choć kontrowersyjny, był słuszny. Słuszne też było opowiedzenie o nim publicznie, ponieważ przyczyniło się to do zwiększenia świadomości zagrożenia rakiem piersi wśród kobiet.

W mijającym roku Angelina Jolie poddała się zabiegowi usunięciu jajników. Jak przyznała, od jakiegoś czasu była świadoma mutacji w genie BRCA1, przez którą miała 50% szans zachorowania na raka jajników. O operacji również poinformowała opinię publiczną.

To nie była łatwa decyzja, ale daje możliwość kontroli i uprzedzenia problemów ze zdrowiem. Czuję się kobieco i pewnie w decyzjach, które podejmuje dla siebie i dla swojej rodziny - napisała w artykule opublikowanym na łamach "New York Timesa".

Choć decyzję podjęła samodzielnie, była ona zgodna z zaleceniami medycznymi.

Lekarze byli zgodni, że to najlepsza opcja. Mojej mamie zdiagnozowano raka jajników, kiedy miała 49 lat. Ja mam 39 - dodała.

#Picture Shows: Angelina Jolie February 10, 2015 Actress and humanitarian Angelina Jolie is seen arriving at a Hotel for a business meeting with Conservative politician and friend William Hague in Central London, England. Angelina was dressed to impress, having recently visited the London School of Economics with William to open Europes first academic centre to combat the brutality faced by women in warzones across the globe. Exclusive WORLDWIDE RIGHTS Pictures by : FameFlynet UK 2015 Tel : +44 (0)20 3551 5049 Email : info@fameflynet.uk.comFameFlynet.uk.com / bulls

Adele Adele East News

Fenomen Adele

Adele jest u szczytu sławy i bije kolejne rekordy. Miesiąc temu ukazał się jej 3. studyjny album "25" (tytuł nawiązuje do wieku artystki w momencie tworzenia go). Krążek promowany był singlem "Hello", który w ciągu 24 godzin od daty premiery został wyświetlony 27,7 milionów razy, ustanawiając nowy rekord VEVO. Osiągnął też certyfikat 100 milionów odtworzeń w pięć dni, tym samym bijąc Miley Cyrus i jej "Wreckin' Ball", który potrzebował na to 6 dni. Piosenka wdrapała się też na sam szczyt Billboard Hot 100. Oby kolejny rok był jeszcze bardziej udany!

Leah Remini w programie Leah Remini w programie "20/20" Screen z ABC

Leah Remini i jej szokujące wyznania o scjentologach

Leah Remini, aktorka znana polskiemu widzowi na przykład z serialu komediowego "Diabli nadali", z kościołem scjentologicznym była związana przez 30 lat. Odeszła w 2013 roku i od tamtej pory często opowiadała o swoich doświadczeniach. Jesienią w programie "20/20" udzieliła obszernego wywiadu, z którego dowiedzieliśmy się wielu szokujących szczegółów dotyczących życia w sekcie.

Remini potwierdziła, że pozycja Toma Cruise'a w sekcie jest bardzo wysoka.

Krytykowanie Toma Cruise'a to jak krytykowanie całej scjentologii.

Opowiedziała jak kiedyś została wezwana do domu aktora, żeby nauczyć go tańczyć salsę. Cruise był wtenczas związany z Katie Holmes, której ostentacyjnie okazywał czułość.

Cruise całował Katie, wręcz na siłę. Powiedziałam: "Hej, może znajdźcie sobie pokój". No i cóż, doniesiono za to na mnie.

O tym, jak powszechny jest w sekcie system donosów, przekonała się na ślubie Cruise'a i Holmes. Najpierw spóźniła się na ceremonię, a potem wypytywała, dlaczego z Davidem Miscavige'em ("papieżem" kościoła scjentologicznego) nie ma jego żony, Shelly, z którą dotychczas byli nierozłączni. Po wszystkim wielu z gości złożyło na nią "raporty", wśród nich nawet jej przyjaciółka, Katie Holmes.

Zaczyna się tak: "Byłam skonsternowana zachowaniem Leah Rimini na wydarzeniach przed naszym ślubem. A na ślubie jej zachowanie, jako gościa, jako przyjaciółki... było bardzo przykre".

Katie Holmes, która została scjentolożką wyłącznie ze względu na Toma Cruise'a, i która ostatecznie z sektą zerwała, przeprosiła w końcu Leah Remini.

Tom Cruise, Katie Holmesprphotos

Opowiedziała również o próbie wciągnięcia do sekty Jennifer Lopez, będącej związaną ze swoim ówczesnym mężem, Markiem Anthonym. Ich również zaproszono na ślub Cruise'a i Holmes.

Próbowali mnie oderwać od niej. Mogę tylko przypuszczać, że to dlatego, że chcieli z niej zrobić scjentologa. Może, według nich, ja stałam na przeszkodzie - mówiła Remini w "20/20".

Lopez ostatecznie nie udało się zwerbować, a przyjaźń z Remini na szczęście nie ucierpiała. Co ciekawe, Remini nie żałuje lat spędzonych wśród scjentologów.

Nie żałuję tego, co przeszłam. Nie żałuję, że spędziłam tam życie, bo to mnie dużo nauczyło. Przeżyliśmy to, wiedziemy teraz wspaniałe życie, to tak, jakbyśmy dostali od losu drugą szansę - powiedziała.

Leah Remini, Angelo PaganEAST NEWS/SPLASH

Justin Theroux, Jennifer Aniston Justin Theroux, Jennifer Aniston Richard Shotwell

Jennifer Aniston i Justin Theroux wzięli ślub

To był bodaj najbardziej tajemniczy ślub tego roku w show-biznesie. Niby wszyscy domyślali się, że ten moment w końcu nastąpi, ale para wzięła wszystkich z zaskoczenia. Zaproszeni goście byli całkowicie przekonani, że idą na przyjęcie z okazji 44. urodzin Theroux.

Czujny jak zwykle TMZ.com opublikował zdjęcia z "urodzin" i zadał kilka ważkich pytań.

Jeśli to było tylko przyjęcie urodzinowe, dlaczego na torcie znajdowały się dwie figurki? - czytamy na TMZ.com. - Pastor z biblią w ręku został zauważony, gdy wchodził do domu. Kto błogosławi przyjęcie urodzinowe?

Ceremonia odbyła się w ich posiadłości w Bel-Air. Była tam wybudowana specjalnie na tę okazję drewniana scena. Wśród zaskoczonych gości byli i bawili się m.in. Howard Stern, Chelsea Handler, Lisa Kudrow, Ellen DeGeneres, Jennifer Meyer, Emily Blunt z mężem, Johnem Krasinskim i Terry Richardson.

Justin Theroux, left, and Jennifer Aniston arrive at the 20th annual Critics' Choice Movie Awards at the Hollywood Palladium on Thursday, Jan. 15, 2015, in Los Angeles. (Photo by Matt Sayles/Invision/AP)Matt Sayles / Matt Sayles/Invision/AP

Brad Pitt i Angelina Jolie Brad Pitt i Angelina Jolie Screen z

Wspólny film Brada Pitta i Angeliny Jolie

Czekała na to nie tylko cała branża rozrywkowa, ale i fani Brangeliny. Angelina i Brad w "Nad Morzem" grają oczywiście główne role. Jolie jest producentką, reżyserką, a także scenarzystką filmu. To był ich pierwszy wspólny film od czasu "Pana i pani Smith", a do tego para umiejętnie podsycała zainteresowanie nim wywiadami, w których nie brakowało osobistych wyznań i powrotu do spraw trudnych, jak na przykład mastektomia czy niedawne usunięcie jajników.

Jako kobieta czuję się uziemiona. Wiem, że inne kobiety też tak czują. Moja mama i babcia umierały po czterdziestce. Mam 40 lat. Nie mogę się doczekać, kiedy będę miała 50 lat i świadomość, że dożyłam - tak w wywiadzie dla magazynu "Vogue" skomentowała menopauzę, która nastąpiła po usunięciu jajników".
Miałam niektóre te same pielęgniarki, tych samych lekarzy. Lekarka, która przeprowadzała operację usunięcia jajników, leczyła też moją mamę. Moja mama powiedziała jej kiedyś: "Obiecaj mi, że przeprowadzisz ten zabieg na Angie". Więc kiedy się spotkałyśmy, obie płakałyśmy, powiedziała mi: "Obiecałam twojej mamie" - mówiła z kolei we wspólnym wywiadzie, jakiego z mężem udzieliła telewizji NBC.

Film nie spełnił umiejętnie podsycanych oczekiwań. Recenzenci rozjechały ich wspólne przedsięwzięcie.

Bardzo, bardzo powolna akcja. W tym trwającym ponad 2 godziny filmie jest może 20 minut, o których można powiedzieć, że coś się wtedy działo - czytamy w jednej z recenzji na portalu RottenTomatoes.com.

Film był niskobudżetową produkcją, kosztował zaledwie 10 milinów dolarów i jest wątpliwe, żeby nawet ta kwota, niewielka przecież jak na hollywoodzkie standardy, szybko się zwróciła.

Angelina JolieVogue

Bobbi Kristina Brown Bobbi Kristina Brown Pr Photos

Śmierć Bobbi Kristiny Brown

To była najprawdopodobniej najbardziej bulwersująca sprawa, jaka w mijającym roku wstrząsnęła zachodnim światem show-biznesu. 31 stycznia Bobbi Kristinę Brown, córkę Whitney Houston, znaleziono nieprzytomną w wannie. Aż do śmierci, 26 lipca, była utrzymywana w stanie śpiączki farmakologicznej. Miała 22 lata.

W mediach co jakiś czas pojawiały się informacje o stanie zdrowia Bobbi oraz spekulacje, co się właściwie stało. Niektóre informacje były sprzeczne, np. raz twierdzono, że policja nie znalazła w jej mieszkaniu narkotyków, innym razem, że znalazła.

Mamy potwierdzenie. W weekend policjanci po raz drugi przeszukali mieszkanie. Za pierwszym razem niczego nie znaleziono, ale dowiedzieliśmy się, że policja wróciła tam i coś znalazła - informował TMZ.com.

Okazało się też, że Bobbi miała na ciele obrażenia, w związku z czym przesłuchano jej partnera, Nicka Gordona. Media informowały, że para wcześniej miała potężną kłótnię, a Gordon może zostać nawet oskarżony o morderstwo. Z dokumentów sądowych wynikało, że Bobbi miała wybite zęby i opuchnięte wargi.

Nie zidentyfikowano nowych czynników mogących przyczynić się do jej śmierci. Zostaną wykonane dodatkowe badania laboratoryjne. Sąd wydał już nakaz udostępnienia potrzebnych dokumentów - czytamy we wstępnym raporcie z badań ciała Bobbi.

Do dzisiaj nie zostały wyjaśnione wszystkie okoliczności jej śmierci. Rodzina jeszcze w czerwcu złożyła pozew przeciwko Nickowi Gordonowi, w którym oskarża się go o napaść, pobicie, znęcanie się i przelanie na swoje konto pieniędzy Bobbi.

08/16/2012 - Bobbi Kristina Brown and Nick Gordon - SparkleEmiley Schweich / PR Photos / Emiley Schweich / PR Photos

Gwiazdy z dziećmi Gwiazdy z dziećmi Screen z Instagram.com/Facebook.com

Nowe dzieci w show-biznesie

Wiele gwiazd w tym roku świętowało narodziny swoich dzieci, a fani wraz z nimi.

Shakira

Shakira i Gerard Pique pod koniec stycznia powitali swojego drugiego syna. Bardzo szybko poznaliśmy jego imię, a to za sprawą dziadka, który z radości nie umiał zachować milczenia.

Ma na imię Sasha, co znaczy Aleksander po rosyjsku. Powiedzieli mi, że wygląda jak Gerard. Ich pierwszy syn, gdy się urodził, wyglądał jak Shakira, ale ten jest bardziej podobny do ojca - zdradził Amador Bernabeu.

Informację tę podał serwis sportowy "Goal". Tak wygląda mały Sasha:

EXCLUSIVE: Shakira spotted trying to keep her balance while carrying her son Sasha Pique Mebarak and talking on her cellphone while they where in Central Park in New York City on Sep 23, 2015 Pictured: Shakira and Sasha Pique MebarakEast News

Blake Lively

Córka Blake Lively i Ryana Reynoldsa urodziła się tuż po Nowym Roku. Początkowo było spore zamieszanie z imieniem dziecka: najpierw dowiedzieliśmy się, że ma mieć na imię Violet, a potem, że James.

Dziecko przyszło na świat nieco wcześniej, ale wszyscy są szczęśliwi i zdrowi. Dom w Bedford jest świetnie przygotowany. Zamierzają zostać tam przynajmniej przez pierwsze dni życia dziecka - donosiło wtedy źródło Usmagazine.com.

Blake Lively chroni wizerunek dziecka i nie pokazuje jego twarzy. Kiedy idzie ulicą, mała jest szczelnie opatulona, żeby żaden wścibski paparazzo nie zrobił zdjęcia jej twarzy. Także na Instagramie nie pokazuje wszystkiego.

Blake Lively, Ryan ReynoldsInstagram.com/vancityreynolds

Kim Kardashian

Na narodziny drugiego dziecka Kim Kardashian i Kanye Westa wszyscy byliśmy przygotowani od dawna. Deliberacje o imieniu dziecka przybrały charakter ogólnoświatowej debaty.

Podoba mi się imię Easton - powiedziała Kim w rozmowie z Ellen DeGeneres. - Nie sądzę, żeby spodobało się mojemu mężowi, ale mnie tak.

Ostatecznie imię syna, który urodził się 5 grudnia, brzmi Saint. Na razie celebrytka nie pokazała zdjęcia "Świętego" Westa, choć w jej przypadku trudno mówić o dyskrecji. Zapewne planuje to zrobić w jakiś spektakularny sposób.

Mark Zuckerberg

Narodziny pierwszego dziecka Marka Zuckerberga i jego żony, Priscilli Chan, mają szansę wstrząsnąć światem. Wzruszony ojciec postanowił ofiarować z tej okazji światu 99 proc. swojego majątku (bagatela, 45 miliardów dolarów). Poinformował o tym w specjalnym liście do córki, który opublikował, a jakże, na Facebooku.

Twoja matka i ja jeszcze nie mamy słów, żeby opisać nadzieję, jaką nam dałaś na przyszłość. Twoje nowe życie jest pełne obietnic, a my mamy nadzieję, że szczęśliwa i zdrowa będziesz żyć pełnią życia - pisał wzruszony Zuckerberg.

Mark Zuckerberg z rodzinąScreen z Facebook.com/Mark Zuckerberg

Księżna Kate i Książę William z córką Księżna Kate i Książę William z córką CATHAL MCNAUGHTON / REUTERS / REUTERS

Narodziny Charlotte

Księżniczka Charlotte urodziła się w szpitalu St. Mary's w londyńskiej dzielnicy Paddington 2 maja o 8:34 lokalnego czasu i ważyła 3,71 kg. Tak jak przy pierwszym royal baby, tak i teraz poddani brytyjscy na chwilę wstrzymali oddech z wrażenia. Szczególnie podniosły był moment, w którym para książęca z córką opuszczali szpital. Wtedy wszyscy mogli zobaczyć małą Charlotte na własne oczy.

Księżna Kate przez cały okres ciąży była ściśle obserwowana przez poddanych i fanów z całego świata. Wszyscy byli ciekawi wielkości jej brzucha, a kreacje, jakie w tym czasie nosiła, były sprzedawane na pniu. To samo będzie wkrótce z ubraniami małej Charlotte.

Dla brytyjskich projektantów i sprzedawców to będzie prawdziwa bonanza. Miłośnicy monarchii kupują wszystko, co nawet tylko przypomina stroje i gadżety w rękach ich idoli. Będą kopiować każdy dziecięcy ciuszek czy sukienkę przez kolejne 25 lat - stwierdził Joshua Bamfield, szef brytyjskiego think tanku Centre for Policy Research.

This image made available by Kensington Palace Saturday, June 6, 2015, taken by Kate, Duchess of Cambridge, at Amner Hall, eastern England in mid-May 2015 shows Britain's Princess Charlotte, right, being held by her brother, 2-year-old, Prince George. Britain's royals have been photographed by some of the world's leading photographers. But Prince William and Kate are continuing a more informal tradition begun two years ago with the first official portrait of Prince George, taken by his grandfather Michael Middleton. Charlotte was born May 2 and is fourth in line to the throne. (Duchess of Cambridge via AP) MANDATORY CREDITKsiężna Kate / AP

Caitlyn Jenner Caitlyn Jenner Vanity Fair

Przemiana Caitlyn Jenner

Zanim Bruce Jenner poddał się skomplikowanej operacji zmiany płci, było mnóstwo spekulacji i rzekomo "pewnych" doniesień, że zamierza to zrobić. Sam zainteresowany długo tego nie komentował, choć coraz bardziej niewieściejące rysy twarzy sugerowały, że jest w trakcie terapii hormonalnej. Jeden z tabloidów zakpił nawet z niego i dał na okładkę fotomontaż, na którym został przedstawiony jako kobieta. Większość internautów solidarnie stanęła wtedy po stronie ofiary tego niewybrednego żartu.

Modelka Gigi Gregorious lapidarnie ujęła clou problemu:

Dopóki Bruce nie zdecyduje się opowiedzieć swojej historii - jakakolwiek by ona była - nie powinno to nikogo interesować. Bycie osobą transgenderową nie jest ani śmieszne, ani powodem do żartów.

Bruce JennerIn Touch

Spekulacje (i żarty) przeciął ostatecznie sam Bruce Jenner, który w wywiadzie dla stacji ABC w kwietniu powiedział wprost:

Praktycznie rzecz biorąc, tak, jestem kobietą.

Pierwszy raz zobaczyliśmy go jako kobietę, jako Caitlyn Jenner, na okładce "Vainty Fair".

Mów do mnie Caitlyn - brzmiały wybite na okładce słowa.

Caitlyn Jenner zaprezentowała się w nader skąpym stroju odsłaniającym uda i dekolt. Od tamtej pory Caitlyn Jenner wielokrotnie pokazywała się na oficjalnych imprezach.

Caitlyn Jenner speaks on stage during the Voices on Point Gala at the Hyatt Regency Century City on Saturday, Oct. 3, 2015 in Los Angeles. (Photo by Paul A. Hebert/Invision/AP)PAUL A. HEBERT/ AP

Caitlyn JennerZelig Shaul/ACE Pictures / Zelig Shaul/ACE Pictures

Pamela Anderson Pamela Anderson Playboy

Pamela Anderson na okładce

"Playboy" bez zdjęć nagich modelek? To, co niewyobrażalne, w marcu 2016 roku stanie się faktem. Taką decyzję podjął Scott Flanders, szef Playboy Enterpraises - firmy, do której należy magazyn "Playboy". Szybko dowiedzieliśmy się, kto ozdobi ostatnią, zatem historyczną okładkę "rozbieranego" numeru "Playboya".

To już oficjalne. Pamela Anderson wróci do swojej 15. sesji zdjęciowej. Ostatni raz - poinformowało pismo na Twitterze.

Będzie to 13 okładka Pameli Anderson w tym piśmie i 15. raz, gdy jej zdjęcia ukażą się wewnątrz magazynu.

Pamela AndersonPlayboy

Pamela AndersonPlayboy

Pamela AndersonPlayboy

Pamela AndersonPlayboy

Pamela AndersonPlayboy

Pamela AndersonPlayboy

Rozstania gwiazd Rozstania gwiazd Pr Photos

Głośne rozstania

Dla niektórych gwiazd nie był to dobry rok. Nawet, jeżeli odnosiły sukcesy artystyczne i zawodowe, to jednocześnie musiały się zmagać z problemami w życiu osobistym. Wiele par rozpadło się, a niektóre rozstania były naprawdę zaskakujące.

Ben Affleck i Jennifer Garner.

Kto by pomyślał, że akurat ta para się rozstanie? Byli małżeństwem przez 10 lat, sprawiali wrażenie kochającej się, zgodnej pary, fani ich uwielbiali. I chociaż od jakiegoś czasu krążyły plotki, że parze nie najlepiej się wiedzie, to opublikowane pod koniec czerwca oświadczenie pary i tak było szokiem.

Po długim namyśle i starannych rozważaniach, podjęliśmy trudną decyzję o rozwodzie. Idziemy naprzód w miłości, przyjaźni i zobowiązaniu wspólnego wychowywania dzieci. Prosimy o uszanowanie ich prywatności w tym trudnym czasie. To będzie nasz jedyny komentarz w tej rodzinnej, prywatnej sprawie. Dziękujemy za zrozumienie - ogłosili we wspólnym oświadczeniu opublikowanym w specjalnym wydaniu magazynu "People".

Ben Affleck i Jennifer Garner wzięli ślub w 2005 roku. Mają trójkę dzieci: 10-letnią Violet, 6-letnią Seraphinę i 3-letniego Samuela. Ich majątek wycenia się na 150 milionów dolarów, i co ciekawe, para ponoć nie podpisała intercyzy. Na szczęście wygląda na to, że para rozstała się w zgodzie, więc obyło się bez zaciętej walki o pieniądze.

Ben Affleck i Jennifer GarnerBulls

Gwen Stefani i Gavin Rossdale

To może być rozwód roku, a to ze względu na to, że przy okazji wypłynęło na wierzch sporo brudów. Gwen Stefani i Gavin Rossdale byli małżeństwem przez 13 lat. W sierpniu poinformowali, że ich małżeństwo przechodzi do historii.

Oboje podjęliśmy wspólną decyzję o rozstaniu się. Nie będziemy już partnerami w małżeństwie, ale zawsze pozostaniemy partnerami w rodzicielstwie i wychowywaniu naszych dzieci w szczęśliwej i zdrowej atmosferze - napisali we wspólnym oświadczeniu.

Przy okazji zapewnili, że w zgodzie będą wychowywać trzech synów: 9-letniego Kingstona, 7-letniego Zumę i rocznego Apollo, aczkolwiek dzieci zamieszkają z matką.

Niedługo potem okazało się, że Rossdale zdradzał żonę z opiekunką do dzieci, Mindy Mann. W lutym Stefani odkryła na rodzinnym iPadzie wiadomości, jakie przesyłali sobie mąż z opiekunką, plany seks spotkań oraz nagie zdjęcia. Rossdale początkowo zbagatelizował sprawę mówiąc, że to przelotny flirt, jednak potem przyznał, że romans trwał 3 lata, i to między innymi w czasie, kiedy w drodze na świat był ich najmłodszy syn, Apollo.

Jego wyznanie całkowicie ją zdruzgotało. Była zawstydzona, wściekła i zażenowana. To wszystko działo się tuż pod jej nosem  - czytamy w "Us Magazine" .

Związek z hukiem zakończył się, a Gwen Stefani od niedawna spotyka się z gwiazdorem country i kolegą z "The Voice", Blake'em Sheltonem.

Gwen Stefani i Gavin RossdaleEast News

Halle Berry i Olivier Martinez

Jak to zwykle bywa, rozpad gwiazdorskiego małżeństwa poprzedzają plotki o kryzysie. W tym przypadku para konsekwentnie im zaprzeczała, jednak w październiku zdecydowali się poinformować świat o rozstaniu.

Z ciężkim sercem podjęliśmy decyzję o rozwodzie - czytamy w oświadczeniu. - Rozstajemy się z miłością i wzajemnym szacunkiem, z całą uwagą skierowaną na dobro naszego syna. Życzymy sobie szczęścia i prosimy o uszanowanie w tym trudnym czasie naszej prywatności, a przede wszystkim dobra naszego dziecka.

To nie było spokojne małżeństwo. Zarówno Berry, jak i Martinez słyną z porywczych charakterów i na koniec też nie rozstali się w zgodzie. Żeby zachować prywatność, Halle Berry złożyła swój pozew pod zmienionym nazwiskiem. Olivier Martinez swój jednak postanowił złożyć z prawdziwymi danymi - wobec tego Berry zmieniła swój pozew na taki sam.

Oboje są rozgoryczeni. W rezultacie chcieli złożyć pozwy przeciwko sobie. Zawsze tak między nimi było: dużo emocji, rywalizowania ze sobą. Dwa ekstremalne temperamenty, ludzie, którzy uwielbiają się kłócić - mówił informator "Us Weekly".

Małżeństwo Halle Berry i Oliviera Martineza trwało niespełna dwa lata. Było to już trzecie małżeństwo aktorki.

Pictured: Olivier Martinez; Halle Berry<br> Mandatory Credit  Joseph Gotfriedy/Broadimage<br> Olivier Martinez and Halle Berry have officially filed for divorce due to irreconcilable differences - FIle Photos<br> <P> 10/27/15, Los Angeles, California, United States of America<br> <P> <B>Broadimage Newswire</B><br> Los Angeles 1+ (310) 301-1027<br> New York   1+ (646) 827-9134<br> sales@broadimage.com http://www.broadimage.com<br>Joseph Gotfriedy/Broadimage / Joseph Gotfriedy/Broadimage

Charlize Theron i Sean Penn

To była cudowna para i wszyscy z przyjemnością patrzyliśmy na szczęście Charlize Theron i starszego od niej o 15 lat Seana Penna. Para związała się w 2013 roku, po wielu latach przyjaźni. Tu akurat nie było wcześniej żadnych pogłosek o kryzysie, żadnych pomruków zagrożenia. Bum, rozstali się. I to pomimo tego, że byli już zaręczeni.

Żadne z nich tego nie skomentowało, po prostu przestano ich widywać razem.

Smutne wieści. Sean Penn i Charlize Theron rozstali się, co potwierdzają nasze liczne źródła. Według nich, miłość już się skończyła, a zaręczyny zerwać postanowiła aktorka - donosił magazyn "Us Weekly".

Parze ponoć trudno było pogodzić życie prywatne z zawodowym.

Czułam, że moja praca zaczęła mieszać się z życiem prywatnym i to było bardzo trudne. Były momenty, kiedy byliśmy dla siebie nawzajem nie w porządku. Ale to sprawiło, że zdałam sobie sprawę, że nieważne, jak skomplikowanymi robią się sprawy, związek jest zawsze priorytetem - mówiła przed rozstaniem Theron.

Sean Penn, left, and Charlize Theron arrive at the Los Angeles premiere of Chris Pizzello / Chris Pizzello/Invision/AP

Anne Hathaway Anne Hathaway Bulls

Ciąża Anne Hathaway

To jest jedno z najbardziej oczekiwanych dzieci show-biznesu. 33-letnia Anne Hathaway jest w ciąży. Dlaczego to taka ważna informacja? Anne Hathaway jest młoda, piękna i jest jedną z największych gwiazd Hollywood. W dodatku to będzie pierwsze dziecko jej i poślubionego przez nią 3 lata temu Adama Schulmana.

Ciąża jeszcze długo byłaby tajna, gdyby nie wygadał się jej brat, Tom, który jest komikiem. Rewelację ogłosił w swoim show.

Uwaga, Spoiler Alert! Moja siostra jest w ciąży. Pewnie chciała ogłosić to sama, w celebryckim stylu, przez swojego rzecznika gdy to będzie już trzeci trymestr, ale...niespodzianka! To ja wygadam się pierwszy - relacjonował słowa brata aktorki widz jego show.

Anne Hathaway jest w 5. miesiącu ciąży i ciążowego brzucha nie sposób już ukryć.

Anne HathawayBulls

Spotkania po latach Spotkania po latach East News/Screen z Instagram.com

Spotkania po latach

Zwykle spotykają się ze sobą na planie, a potem ich drogi ostatecznie się rozchodzą, my zaś możemy oglądać ich razem już tylko na ekranie. Bywa jednak, że gwiazdy naszych ulubionych filmów i seriali po latach spotykają się. Czasami powstaje kolejna część filmu i stara ekipa zbiera się razem, czasami trzeba wspólnie uczcić okrągłą rocznicę powstania filmu, a niekiedy jest to zwykły przypadek. W tym roku mieliśmy kilka interesujących spotkań po latach.

Christina Applegate i David Faustino

Oboje zagrali w kultowym już serialu "Świat według Bundych". Ona grała niezbyt inteligentną córkę głównego bohatera, on syna, nieśmiałego bystrzaka. 18 lat po zakończeniu produkcji serialu "rodzeństwo" spotkało się przypadkowo na pokazie filmu "W nowym zwierciadle: Wakacje" - nowym filmie uwielbianej przez widzów serii "W krzywym zwierciadle". Oczywiście obowiązkowo zrobili sobie wspólne zdjęcia.

WESTWOOD, CA - JULY 27: Actors David Faustino and Christina Applegate attend the premiere of Warner Bros. VacationEast News

Gillian Anderson i David Duchovny

26 stycznia przyszłego roku odbędzie się premiera nowego sezonu serialu "Z Archiwum X". W maju odbyła się z tej okazji konferencja prasowa. Nie zabrakło na niej głównych bohaterów serialu, Gillian Anderson i Davida Duchovnego. Oboje zrobili sobie z tej okazji pamiątkowe zdjęcie.

David Duchovny i Gilllian AndersonTwitter.com/gilliana

"Chłopcy z ferajny"

"Chłopcy z ferajny" to jeden z najlepszych filmów gangsterskich wszech czasów. Film swoją premierę miał 25 lat temu i upływające właśnie ćwierćwiecze stało się okazją do powtórnego spotkania grających w nim aktorów na 14. Tribeca Film Festival. Na specjalny pokaz filmu stawili się niemal wszyscy. Nie pojawił się jedynie reżyser Martin Scorsese (przeszkodziły mu obowiązki zawodowe) i Joe Pesci (wycofał się z zawodu).

Scenarzysta, Nicholas Pileggi, Ray Liotta, Lorraine Bracco, Robert De Niro, Paul Sorvino/ Chłopcy z ferajnyReuters/ Materiały prasowe

"Ally McBeal"

11 kwietnia bohaterowie serialu "Ally McBeal" odebrali nagrodę amerykańskiej telewizji TV Land w Saban Theatre w Beverly Hills w Kalifornii. Co prawda nie wszyscy z obsady się pojawili, ale dla fanów i tak była to nie lada gratka. Razem do zdjęć pozowali aktorzy: Peter MacNicol, Greg Germann, Courtney Thorne-Smith, Bill D'Elia (scenarzysta), Lisa Nicole Carson, Calista Flockhart, David E. Kelley (twórca serialu i scenarzysta) i aktor Gil Bellows.

David E. Kelley i obsada Ally McBeal: Peter MacNicol, Greg Germann, Courtney Thorne-Smith, Calista Flockhart, Lisa Nicole Carson, Bill D'Elia, Gil BellowsMateriały prasowe/ AP

"Pretty Woman"

25 lat temu dziewczyna do towarzystwa (Julia Roberts) i przystojny biznesmen (Richard Gere) zakochali się w sobie w filmie "Pretty Woman". Z okazji tej ważnej rocznicy obsada filmu spotkała się w programie "Today" nadawanym przez NBC. Tam powstało to wyjątkowe zdjęcie.

2015 NBC via The Grosby Group New York, March 18, 2015 In honor of the 25th anniversary of Pretty Woman, Matt Lauer and the Today show reunited the cast of the now-classic 1990 rom-com for a special interview airing Tuesday, March 24. Leading lady Julia Roberts and her former on-screen Prince Charming, Richard Gere met up with costars Laura San Giacomo and Hector Elizondo for a sit-down with Lauer and director Garry Marshall. As teased in a preview of the exclusive reunion, there was a lot of hugging, kissing, and catching up. Please note: The Grosby Group does not claim any ownership including but not limited to Copyright or License in the attached material. Fees charged by The Grosby Group are for The Grosby Groups services only, and do not, nor are they intended to, convey to the user any ownership of Copyright or License in the material. By publishing this material you expressly agree to indemnify and to hold The Grosby Group and its directors, shareholders and employees harmless from any loss, claims, damages, demands, expenses (including legal fees), or any causes of action or allegation against The Grosby Group arising out of or connected in any way with publication of the material.East News

Taylor Swift Taylor Swift DANNY MOLOSHOK / REUTERS / REUTERS

Triumfująca Taylor Swift

Taylor Swift ma zaledwie 26 lat i pozycję w show-biznesie, jakiej wyrobienie innym gwiazdom zajmuje długie lata. W czerwcu magazyn "Forbes" ogłosił listę najpotężniejszych par w świecie gwiazd. Zwyciężyła właśnie Taylor Swift z Calvinem Harrisem. Oboje przez rok zarobili wspólnie aż 146 mln $. Wokalistka cały ten rok poświęciła na triumfalną trasę koncertową promującą jej 5. album, "1989", który stał się najszybciej sprzedającym albumem w USA od 10 lat. To był zdecydowanie rok Taylor Swift. Do tego słynne przyjaźnie, m.in. z modelkami Carą Delavigne i Gigi Hadid oraz aktorką Leną Dunham i oczywiście z Seleną Gomez - to dzięki nim (lub przez) nie, słowo "squad" juz zawsze będzie kojarzone tylko z Taylor.

Martha Hunt, from left, Hailee Steinfeld, Cara Delevingne, Selena Gomez, Taylor Swift, Serayah, Lily Aldridge, Gigi Hadid, Karlie Kloss and Mariska Hargitay arrive at the MTV Video Music Awards at the Microsoft Theater on Sunday, Aug. 30, 2015, in Los Angeles. (Photo by Matt Sayles/Invision/AP)Matt Sayles / Matt Sayles/Invision/AP

Singer Taylor Swift arrives at the 2015 Billboard Music Awards in Las Vegas, Nevada May 17, 2015. REUTERS/L.E. BaskowL.E. BASKOW / REUTERS / REUTERS

Taylor Swift, Joan Baez i Julia RobertsScreen z Youtube.com

Sarah Stage Sarah Stage Instagram.com/sarahstage

Modelka z sześciopakiem

Zdjęciami silnie umięśnionego brzucha Sarah Stage wywołała skandal. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że Stage była wtedy w zaawansowanej ciąży.

Jestem trochę rozdarty. Z jednej strony, świetnie dla niej, to jej ciało. Z drugiej, czy to na pewno zdrowe i bezpieczne dla dziecka? - pisali zaniepokojeni internauci.

Wszystko dobrze się skończyło. Sarah Stage, którą media szybko nazwały "modelką z sześciopakiem na brzuchu", szczęśliwie urodziła syna.

Jest dużym zdrowym chłopcem. W skali APGAR dostał wynik 8-9. Dziękuję za wspieranie mnie w czasie ciąży - powiedziała potem Stage.

Sarah StageScreen z Instagram.com/sarahstage/

Niedługo potem wywołała kolejną medialną burzę publikując na Instagramie zdjęcie z karmienia piersią, co wciąż jest postrzegane jako czynność kontrowersyjna.

Jeśli nie podoba ci się to zdjęcie, po prostu przestań mnie obserwować. Nie potrzebuję nienawiści w tej pięknej chwili z moim synem - napisała przy zdjęciu.

Sarah StageScreen z Instagram.com/Sarah Stage

Lena Headey Lena Headey Screen z Youtube.com

Finał 'Gry o tron'

Finał 5. sezonu jednego z najgłośniejszych seriali ostatnich lat to jedna z najmocniejszych i najbardziej komentowanych scen wszech czasów. Grana przez Lenę Headey Cercei Lannister musiała przejść nago przez miasto. To była kara za cudzołóstwo. Będącą wtedy w ciąży aktorkę zastąpiła dublerka (modelka Rebecca Van Cleave), a ona sama nie do końca popierała takie obnażenie i upokorzenie swojej postaci.

Scenę nagiego przemarszu przez miasto opisały media na całym świecie, została nawet oprotestowana przez Kościół - zatem jeżeli zakończenie sezonu przebojowego serialu miało przyćmić wszystkie dotychczasowe, to bez wątpienia się to udało.

Lena HeadeyScreen z Youtube.com

Adele Adele BBC/Youtube.com

Adele przebrała się za... Adele

W konkursie na najlepszego sobowtóra Adele bezkonkurencyjna okazała się... Adele. Gwiazda przebrała się za Jenny, która z kolei przebrała się za Adele. Nadążacie? I Adele jako Jenny zaśpiewała swoją piosenkę "Make You Feel My Love" tak, że nie było najmniejszych wątpliwości, kto powinien wygrać. A wszystko to w programie Grahama Nortona, na antenie BBC.

Adele tym samym pokazała, że ma do siebie ogromny dystans. Na występ przyszła dobrze ucharakteryzowana, zakryła nawet tatuaż na nadgarstku oraz zmieniła sposób mówienia. Oczywiście wszystko przestało się liczyć, kiedy wzięła do ręki mikrofon. Wtedy nie było wątpliwości!

Keanu Reeves Keanu Reeves Screen z Facebook.com/Keanu Reeves

Wyznanie Keanu Reevesa

Nie wiadomo, czy te słowa naprawdę wypowiedział Keanu Reeves, ale wywołały ogromne poruszenie na całym świecie. Wyznanie aktora pojawiło się na jego nieoficjalnym fanpage'u i było formą spowiedzi, ale i jednocześnie przesłania. Na podobną szczerość gwiazdy rzadko się decydują.

Ludzie znają mnie, ale nie znają mojej historii. Miałem 3 lata, kiedy patrzyłem, jak odchodzi mój ojciec. Chodziłem do czterech różnych szkół, zmagając się z dysleksją, co sprawiało, że nauka przychodziła mi z większą trudnością, niż innym. W końcu opuściłem szkołę bez zdobycia dyplomu. W wieku 23 lat mój najbliższy przyjaciel, River Phoenix, zmarł wskutek przedawkowania narkotyków. W 1998 roku poznałem Jennifer Syme. Od razu się w sobie zakochaliśmy i w 1999 roku Jennifer była w ciąży naszą córką. Niestety, po 8. miesiącach dziecko urodziło się martwe. Byliśmy zdruzgotani jej śmiercią, i ostatecznie, to zakończyło nasz związek. 18 miesięcy później Jennifer zginęła w wypadku samochodowym. Od tego czasu unikam poważniejszych relacji i posiadania dzieci. Moja młodsza siostra miała leukemię. Dziś jest już wyleczona, a ja przeznaczyłem 70% zysków z "Matrixa" na szpitale, w których leczona jest białaczka. Jestem jedną z niewielu gwiazd Hollywood nieposiadającą ogromnej rezydencji. Nie mam ochroniarzy i nie noszę modnych ubrań. I mimo, że jestem warty 100 milionów dolarów, wciąż jeżdżę metrem i kocham to! Na koniec, myślę że wszyscy możemy się zgodzić, że nawet w obliczu tragedii gwiazda może się rozwijać. Bez względu na to, co ci się przydarza w życiu, jesteś w stanie to pokonać! Życie jest warte przeżycia.

Oryginalny wpis na fanpage'u już nie istnieje, jednak w krótkim czasie zareagowały na nią setki tysięcy internautów na całym świecie. Wpis polubiło ponad milion z nich, 270 tysięcy przekazało go dalej, a 50 tysięcy skomentowało. W tej sytuacji to, czy Keanu Reeves jest autorem tych słów, ma doprawdy znaczenie drugorzędne.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.