Britney Spears ostatni raz śpiewała na żywo 7 lat temu. Teraz przyszła do programu Cordena i... SZOK. "Nie mogłem przestać się uśmiechać"

Britney Spears poszła w ślady Adele, Jennifer Lopez i innych gwiazd, które śpiewały w samochodzie Jamesa Cordena. Efekt? Żaden wcześniejszy występ w programie komika nie wywołał takich kontrowersji.
 

Britney Spears nie bez powodu zyskała miano "królowej playbacku". O ile na początku kariery zdarzało jej się sporadycznie śpiewać, o tyle w ostatnich latach korzysta wyłącznie z playbacku. Jej ostatni występ na żywo miał miejsce w 2009 r., kiedy coverowała utwór Alanis Morissette "You Ougta Know" podczas trasy koncertowej "The Circus Starring: Britney Spears". Gdy więc James Corden zapowiedział, że będzie gościł gwiazdę w swoim popularnym programie "Carpool Karaoke", fani Spears oszaleli. Ich entuzjazm opadł, gdy pojawił się zwiastun odcinka, w którym do hitu "Toxic" śpiewa tylko Corden. Spears - swoim zwyczajem - porusza ustami.

Powinna iść do Lip Sync Battle, a nie Carpool Karaoke - powtarzano w komentarzach.

Po emisji całego odcinka, niektórym może zrobić się głupio. Britney z pewnością nie wymiata jak Adele, która jest obecnie jedną z najlepszych wokalistek. Ale powiedzieć, że nie śpiewa WCALE, to nadużycie. Najmocniejszy moment to z pewnością kultowe "...Baby One More Tme". Britney zaśpiewała je z największym przekonaniem i typowym dla siebie akcentowaniem głosek, którego James tak bardzo chciał się nauczyć ;-).

Jak to zrobić, nie umiem tego!

Kilka lekcji od Brit i było (prawie) idealnie.

Nie mogłem przestać się uśmiechać przez cały odcinek. Jestem dumny z Britney - komentowali internauci na YouTube.com.
Kto mówił, ze ona nie potrafi śpiewać? Wszyscy hejterzy #STFU (Shut The Fu*k Up).
Najlepsze Carpool Karaoke ever!

Żeby nie było tak kolorowo: negatywnych komentarzy również nie zabrakło. Gwieździe zarzucano, że nie śpiewała (co jest bzdurą) i że była bardzo spięta (co jest prawdą). Trudno też ukryć, że James Corden w wielu momentach zagłuszał swojego gościa, a talentu wokalnego nie można mu odmówić.

James śpiewa lepiej od niej.
Spodziewałem się dużo więcej. Jestem zawiedziony.
Ona nawet nie śpiewa.

Jak Waszym zdaniem wypadła Britney?

 

WJ

Co sądzisz o występie Britney Spears w programie Jamesa Cordena?
Więcej o:
Komentarze (2)
Britney Spears ostatni raz śpiewała na żywo 7 lat temu. Teraz przyszła do programu Cordena i... SZOK. "Nie mogłem przestać się uśmiechać"
Zaloguj się
  • Gość: LGander

    0

    Nie śpiewała głównie przy "Make me". Dziewczyna jest słodka i kulturalna. Do prowadzących talk show odzywa się per "pani" "pan". Obejrzyjcie jej prank na Kimmelu. Powiedziała żeby tancerze byli cicho bo w domu są dzieci.

  • Gość: jozef

    0

    Nieźle. Brawo

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX