Katarzyna Bosacka kiedyś ważyła 80 kilo. Teraz? OGROMNA ZMIANA. Obcisły strój podkreślił sylwetkę

Katarzyna Bosacka pojawiła się na konferencji ramówkowej TVN Style. Miała na sobie obcisłe spodnie i dopasowaną bluzę. Wyglądała na swobodą i zrelaksowaną.

Katarzyna Bosacka była jedną z gwiazd wtorkowej ramówki TVN Style. Dziennikarka zrezygnowała z luźnych kreacji na rzecz obcisłych spodni, prześwitującej bluzki i bluzy z aplikacjami. Całość utrzymana w czerni i uzupełniona butami w panterkę. Bosacka wyglądała, jakby na ściance pojawiła się wprost ze spaceru.

Zwracają uwagę nieprzyjemne marszczenia na spodniach, co sugeruje, że spodnie są jednak o numer przymałe.

>>> KATARZYNA BOSACKA W OBCISŁYM STROJU

Katarzyna Bosacka nigdy nie ukrywała, że nadwaga jest jej problemem. Gwiazda swego czasu ważyła 80 kilo i sama siebie nazywała "anonimowym żarłokiem". Ostro wzięła się za siebie, zatrudniła trenera osobistego, Marcina Domańskiego, który kazał jej nie tylko biegać, skakać i rzucać piłkami lekarskimi, ale również... walić 9-kilogramowym młotem w oponę od TIR-a.

Na wiosnę dziennikarka podjęła jeszcze jedną próbę schudnięcia, tym razem program rozplanowany był na 12 tygodni. W programie "Wiem, co jem na diecie" opowiadała, jak 12-tygodniowa dieta wpłynęła na jej organizm. Opowiadała też o swoim stanie zdrowia i kondycji fizycznej.

JZ