Lady Gaga i Taylor Kinney zerwali zaręczyny! Jest już jej komentarz. "Proszę, kibicujcie nam"

Lady Gaga i jej ukochany, Taylor Kinney, byli ze sobą przez 5 lat. Niestety, para postanowiła się rozstać.

Lady Gaga to kontrowersyjna postać, której chyba nie musimy nikomu przedstawiać. Piosenkarka od 5 lat była związana z aktorem, Taylorem Kinneyem ("Las samobójców", "Chicago Fire"). Jak podaje serwis tmz.com, para zdecydowała się na rozstanie i zerwanie zaręczyn. To smutna wiadomość, bo artyści zdawali się tworzyć wyjątkowo zgodny związek, a zaręczynowy pierścionek Gagi (w kształcie serca) był naprawdę przepiękny.

Według tmz.com rozstanie nastąpiło w pierwszej połowie lipca, jednak dopiero teraz wiadomość przedostała się do mediów. Nie jest to plotka - do informacji odniosła się już sama Lady Gaga, która zamieściła na Instagramie emocjonalny wpis.

 
Taylor i ja zawsze wierzyliśmy, że jesteśmy bratnimi duszami - napisała. - Jak wszystkie pary mamy wzloty i upadki, a teraz zdecydowaliśmy się na przerwę. Obydwoje jesteśmy ambitnymi artystami i mamy nadzieję, że nasze projekty czy marzenia nie przeszkodzą nam w rozwijaniu uczucia. Proszę, kibicujcie nam. Jesteśmy jak wszyscy i naprawdę się kochamy.

Przerwa? Chyba mało kto wierzy w "terapeutyczną" moc życia bez siebie. Ale oczywiście, będziemy trzymać kciuki.

JM

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.