"Seks w wielkim mieście". Serialowa Charlotte zniknęła z mediów. Gdy pokazała się na ściance... Nie tego się spodziewaliśmy

Kristin Davis pierwszy raz od dawna pojawiła się na oficjalnej imprezie. Jak dziś wygląda odtwórczyni roli Charlotte z kultowego "Seksu w wielkim mieście"?

" Seks w wielkim mieście " był niekwestionowanym hitem, ale nie wszystkim aktorkom zapewnił spektakularny sukces. Kristin Davis znana z roli Charlotte po zakończeniu emisji serialu wystąpiła jeszcze w kilku mniej znanych produkcjach, ale wielka kariera nie była jej pisana. Aktorka rzadko gra i równie rzadko pokazuje się publicznie, ale w czwartek zrobiła wyjątek. Davis pojawiła się na otwarciu galerii zdjęć "Refugee". Jak się zaprezentowała?

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Biorąc pod uwagę, że aktorka w tym roku skończyła 51 lat, wyglądała naprawdę dobrze. Dla nas najważniejsze jest to, że Davis wygląda bardzo naturalnie i - co wcale nie jest takie oczywiste - wciąż przypomina siebie. Kurze łapki, zmarszczki - to wszystko tylko dodaje jej uroku. O niewielu gwiazdach można to dziś powiedzieć.

A jakie jest Wasze zdanie?

WJ

Więcej o:
Copyright © Agora SA