Megan Fox jest w ciąży. Z kim? "People": znamy odpowiedź. Aktorka komentuje na Instagramie. PRZEWROTNIE

Megan Fox pochwaliła się światu ciążowym brzuchem, ale nie wyjawiła, kto jest ojcem dziecka. Zrobił to za nią magazyn "People".

Megan Fox spodziewa się trzeciego dziecka, o czym mieliśmy okazję przekonać się podczas gali CinemaCon w Las Vegas. Aktorka wcale nie ukrywała sporego już brzucha , za to wciąż nie ucięła medialnych spekulacji na temat tego, kto jest ojcem. Co więcej, domysły mediów i fanów wyraźnie ją bawią. Na Instagramie zamieściła post w którym nic nie potwierdziła, a jedynie wykluczyła kandydaturę trzech aktorów, z którymi miała okazję współpracować: Shii LaBeoufa, Willa Arnetta i Jake'a Johnsona.

Żaden nie jest ojcem - popisała zdjęcie.
 

Zabawę przerwał jej magazyn "People", ucinając plotki. Według informatorów pisma ojcem jest mąż aktorki Brian Austin Green. Para, która była razem 11 lat i doczekała się dwójki dzieci, kilka miesięcy temu ogłosiła rozstanie . Stąd wątpliwości co do ojcostwa Greena.

Po tym jak dowiedzieli się, że znów zostaną rodzicami, postanowili jednak pracować nad związkiem. Nigdy nie przestali się kochać - twierdzi informator "People".

Informację tę zdają się potwierdzać najnowsze zdjęcia pary. Fox i Green wybrali się na wspólny spacer w Los Angeles i humory im dopisywały.

Choć nie trzymali się za ręce, byli w dobrych nastrojach - relacjonuje "People". Ciąża była dla nich niespodzianką, są bardzo podekscytowani.

Nie pozostaje nic innego, jak życzyć im dużo szczęścia.

WJ

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.