Edyta Górniak i Piotr Schramm byli parą. Jak zareagował na jej porażkę? Emocjonalnie. "To nie większość ma rację"

Edyta Górniak nie pojedzie do Sztokholmu, co nie spodobało się tysiącom jej oddanych wielbicieli. Wśród rozczarowanych decyzją widzów TVP osób jest także Piotr Schramm, były partner diwy. Prawnik wyraził swoje oburzenie na Facebooku.

Edyta Górniak z żalem musiała w sobotę pożegnać swoje marzenia o ponownym reprezentowaniu Polski na konkursie Eurowizji. Gwiazda przegrała bowiem polskie preselekcje konkursu, zajmując ostatecznie trzecie miejsce, za Margaret i Michałem Szpakiem, który będzie reprezentował nasz kraj w Sztokholmie.

Decyzja telewidzów oburzyła tysiące fanów Górniak, którzy do ostatniej chwili byli pewni, że to ich idolka otrzyma bilet na Eurowizję. Pośród rozczarowanych wynikiem głosowania osób znalazł się również, dość nieoczekiwanie, Piotr Schramm , były partner gwiazdy!

Przystojny prawnik opublikował na Facebooku wpis, w którym podzielił się swoją reakcją na porażkę swojej dawnej miłości.

Jednak tak. Jednak wyniki różnych wyborów w Naszej Polsce nie przestają zadziwiać. Artysta. Talent. Umiejętność uniwersalnego "zatrzymania czasu" dla słuchacza. Wykonaniem. Nie sobą. Zawsze jednak to nie większość ma rację. To każdy z Nas ma rację. aby nie powstały niejasności. Ja nie oceniam osoby Zwycięzcy - napisał wyraźnie rozczarowany Schramm.

Jak widać, pomimo burzliwego rozstania, był partner gwiazdy nadal jest jej wiernym fanem i mocno jej kibicuje.

Zgadzacie się z Piotrem Schrammem? Czy Edyta Górniak lepiej poradziłaby sobie na Eurowizji?

Zobacz wideo

IN

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.