Jarosław Kuźniar i Zbigniew Stonoga kłócili się w sieci. Teraz biznesmen wylicytował... spotkanie z dziennikarzem

Jarosław Kuźniar wystawił na aukcję w ramach WOŚP spotkanie ze sobą na planie Dzień Dobry TVN. Takie obrotu spraw raczej się nie spodziewał. Licytację wygrał Zbigniew Stonoga.

Jarosław Kuźniar i Zbigniew Stonoga, delikatnie mówiąc, nie przepadają za sobą. W czerwcu zeszłego roku doszło między nimi do ostrej wymiany zdań w mediach społecznościowych, a w efekcie facebookowy profil dziennikarza został zablokowany. Powodem miało być stosowanie przez niego "mowy nienawiści". Kuźniar stwierdził wówczas, że to wynik masowych zgłoszeń fanów kontrowersyjnego biznesmena.

Teraz Stonoga postanowił zapłacić 5 650 zł za spotkanie z nim na planie Dzień Dobry TVN . Tym samym wygrał aukcję w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Szanowny Panie Jarosławie, wygrałem aukcję. Cel jest zbyt piękny by to psuć. Obiecuję, osobiście nie przyjdę. Sprezentuję jakiemuś człowiekowi dobrej woli wygraną. Pozdrawiam - napisał Stonoga na Facebooku.

Spotkanie tej dwójki w DD TVN mogłoby być niezwykle interesujące, jeśli weźmiemy pod uwagę fakt, jak zacięta była ich dyskusja kilka miesięcy tremu. Gdy Stonogę zatrzymała prokuratora po opublikowaniu przez niego akt z afery podsłuchowej, Kuźniar napisał krótko:

Gwiazda zgasła.

Znacznie ostrzejszy był jednak jego komentarz, gdy Stonogę zwolniono.

Tylko zakaz opuszczania kraju dla Stonogi. Największą karą byłby zakaz używania Facebooka.
Wszyscy chcieli zrobić karierę na Stonodze. A żydek Kuźniar napisał i gwiazda zgasła. Kuźniar, ty frajerze, twoja gwiazda jeszcze dziś się zapali. (...) Kupię materiały na Kuźniara.
Ja Tobie też dobrze życzę - żebyś jak najszybciej wrócił w kajdanki - odpisał dziennikarz.

Niedługo potem, profil Kuźniara na Facebooku zablokowano. Chcielibyście zobaczyć konfrontację tej dwójki?

Zobacz wideo

WJ

Pobierz nową aplikację Plotek na telefony z Androidem

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.