Małgorzata Ohme przyczyną rozpadu związku Jacka Borcucha i Olgi Frycz? Prawda jest całkiem inna

O rozpadzie związku Olgi Frycz i Jacka Borcucha mówiono od dawna. Dziś jest to informacja potwierdzona, jednak czy na pewno aktorka straciła cierpliwość do niewierności partnera? Niekoniecznie.

Choć Olga Frycz i Jacek Borcuch rozstali się , kulisy rozpadu ich związku mogą być zupełnie inne niż przypuszczano. Aktorka miała podobno dość rozrywkowego trybu życia starszego o 16 lat reżysera, a ponadto doszły ją niepokojące słuchy o jego romansie z Małgorzatą Ohme. Jednak Party.pl donosi , że para rozstała się już ponad rok temu, w przyjaźni i bez dramatów. Co więcej, Frycz jest już szczęśliwa w nowym związku, ale woli go póki co trzymać w tajemnicy.

Olga Frycz ma chłopaka fotografa, ale nie afiszuje się z nowym związkiem - powiedział znajomy Frycz w rozmowie z Party.pl

Nieprawdą jest więc, że Ohme rozbiła związek Frycza i Borcuch, gdyż jej relacja z reżyserem nawiązała się już na długo po tym, jak ten zakończył swój poprzedni związek. Małgorzata Ohme, z którą się spotyka również niedawno się rozwiodła. Z byłym mężem, Rafałem Ohme, ma dwoje dzieci.

Vika

Pobierz nową aplikację Plotek na telefony z Androidem

Więcej o: