Victoria Beckham pozuje z synem i "pęka z dumy". Nie dziwimy się. Co za przystojniak! "Wierna kopia ojca"

Za rękę z najstarszym synem Brooklynem na ściance. Nie potrafiła ukryć dumy. I wcale się nie dziwimy.

Rzadko zdarza się, żeby Victoria Beckham na ściance traciła swój lodowaty spokój, ale tym razem powód ją usprawiedliwiał. Celebrytka w poniedziałek wieczorem pojawiła się na Glamour Of The Year Awards na Manhattanie. Towarzyszył jej najstarszy syn, Brooklyn . Przystojny 16-latek z miejsca wzbudził zainteresowanie mediów, co nie umknęło uwagi jego matki.

Pękała z dumy - pisał "Daily Mail". - Chłopiec jest wierną kopią swojego ojca, Dawida .

To prawda. Wystarczy spojrzeć na zdjęcia.

<< VICTORIA BECKHAM Z SYNEM NA IMPREZIE >>

Podczas uroczystości nastąpił wzruszający moment, kiedy ubrana w piękną, szkarłatną suknię projektantka ze sceny zwróciła się do syna.

Jestem z ciebie dumna i zarazem bardzo szczęśliwa, że jestem tu dzisiaj. Kocham cię!

Brooklyn Beckham gra w dawnym klubie ojca, jest także fotomodelem. Jest też bardzo aktywny na Instagramie, gdzie ma już 5 milionów fanów. Niestety, internet jest dla niego przestrzenią wolności tylko w teorii.

Kontrolujemy wszystko, co publikuje i wszystko, co robi - podobnie jest z pozostałymi dziećmi - powiedział David Beckham w wywiadzie dla telewizji ABC.

Cóż, może zmieni się to, gdy osiągnie pełnoletniość. Choć przy obsesyjnym dbaniu o wizerunek swój i rodziny przez Victorię Beckham, wcale nie jest to takie oczywiste. Na pocieszenie pozostaje mu świadomość, że ten wizerunek jest naprawdę świetny.

alex

Pobierz nową aplikację Plotek.pl na telefony z Androidem

Więcej o: