Miriam Shaded z tej strony nie znacie. Startowała w wyborach miss. Efekt? Wyrzucono ją. "Okazywała pogardę". Odpowiedziała

Kandydatka na posłankę partii KORWiN na początku roku wzięła udział w wyborach Miss Egzotica. Organizatorzy mieli zdyskwalifikować ją za "roszczeniową postawę". Miriam Shaded twierdzi, że sama zrezygnowała.

Miriam Shaded to prezeska Fundacji Estera, zajmującej się sprowadzeniem do Polski syryjskich chrześcijan. O mandat poselski będzie walczyć w nadchodzących wyborach parlamentarnych z warszawskiej listy partii Janusza Korwina-Mikke. "Super Express" ujawnił , że na początku roku próbowała swoich sił w konkursie piękności Miss Egzotica. Organizatorka konkursu stwierdziła, że Shaded została zdyskwalifikowana za niewłaściwą postawę.

Wprowadzała ferment, roszczeniową postawę, okazywała pogardę wobec innych osób. Dla niej liczy się tylko ona sama - stwierdziła Serafina Ogończyk-Mąkowska.

Tabloid przedstawił też wersję kandydatki na posłankę. Shaded twierdzi, że z konkursu nie została "wyrzucona", a zrezygnowała sama.

To absolutna nieprawda i pomówienie. Sama zrezygnowałam z konkursu, bo nie zgadzałam się ani z wartościami, ani z przesłaniem. Tam kobiety były traktowane w sposób totalnie przedmiotowy jako laleczki, jako hostessy związane umowami niewolniczymi. Zorientowałam się, co się dzieje, przychodziły do mnie dziewczyny, które żaliły się, że zostały oszukane. Postanowiłam, że zrezygnuję - ripostuje.

Organizatorka konkursu odpiera ten zarzut stwierdzając, że Shaded od początku wiedziała, na co się pisze.

Wiedziała, na co się decyduje. Jest regulamin konkursu, który notorycznie łamała - zapewnia organizatorka konkursu.

Miriam ShadedMiriam Shaded Jacek Dominski/REPORTER / /REPORTER Jacek Dominski/REPORTER / /REPORTER

em

Pobierz nową aplikację Plotek.pl na telefony z Androidem

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.