Robert Moskwa wziął ślub! Jego 28 lat młodsza ukochana jest trenerką tańca na rurze i chwali się ciałem w sieci [ZDJĘCIA]

Młodsza o 28 lat ukochana jest trenerką fitness

Robert Moskwa poślubił w miniony weekend swoją partnerkę, 22-letnią Patrycję Cieślak. Ceremonia odbyła się w tajemnicy, a wśród gości nie było nikogo z obsady serialu "M jak miłość", w którym Moskwa wciela się w jedną z głównych ról, Artura. Informację o ślubie podał "Super Express". Redaktorzy tabloidu skontaktowali się z aktorem, aby potwierdzić te doniesienia.

Nic się przed wami nie ukryje. Celowo zrobiliśmy to w tajemnicy, ale jak widać, wy się dowiedzieliście - skomentował w rozmowie z "Super Expressem".

<< ZOBACZ ZDJĘCIA PATRYCJI CIEŚLAK >>

Jak czuje się pan młody?

No jak mam się czuć? Czuję się bardzo dobrze, jestem szczęśliwy! Nie chcę jednak już mówić o swojej prywatności, taką przyjąłem zasadę, proszę mi wybaczyć - powiedział aktor.

A kim jest ukochana Roberta Moskwy? Patrycja Cieślak u boku aktora widywana jest już od 4 lat. Razem pojawiali się na oficjalnych imprezach (m.in. Festiwalu Gwiazd w Międzyzdrojach). 22-latka jest trenerką fitness i... tańca na rurze. Połączył ich właśnie sport. Poznali się w szkole karate, do której uczęszczał aktor, a w której pracowała Cieślak. Prowadziła tam zajęcia z samoobrony dla kobiet.

On jest też bardzo o nią zazdrosny. Dlatego wszędzie jej towarzyszy. Nie chce więc, by inni mężczyźni patrzyli na nią jedynie przez pryzmat tańca erotycznego. Bo przecież to obecnie taka sama forma tańca jak i inne - mówiła w 2013 roku znajoma aktora w rozmowie z "SE".

Aktor kilka lat temu rozwiódł się ze swoją pierwszą żoną. Owocem tamtego związku jest córka Paulina, która jest (jak podaje "SE") rówieśniczką jego nowej żony.

Plotek.pl gratuluje!

aga

Pobierz darmową aplikację Plotek na telefony z Androidem

Więcej o: