Artur Szpilka i Kamila Wybrańczyk zaręczyli się! Pierścionek z OGROMNYM brylantem. "Albo grubo, albo wcale"

Artur Szpilka i Kamila Wybrańczyk zaręczeni! Na to wskazuje zdjęcie z Facebooka, jednak wątpliwości zasiała sama partnerka boksera, która pierścionka nie włożyła na serdeczny palec.

Kamila Wybrańczyk i Artur Szpilka to barwna, nieco kontrowersyjna, choć bardzo zgrana para. Czy właśnie przenieśli swój związek na inny poziom? Na to wskazywałoby to zdjęcie z Facebooka boksera .

.. .

Screen z Facebook.com/pages/Artur-Szpilka

Cena pierścionka? Nie liczcie na to, że sportowiec zdradzi, jaką kwotę na niego przeznaczył.

.. .

Czy jednak para faktycznie się zaręczyła? Sądząc z morza gratulacji tego właśnie wszyscy im życzą, jednak ziarno wątpliwości zasiała sama Wybrańczyk, która na Instagramie pozuje z pierścionkiem nie na serdecznym palcu.

Screen z Instagram.com/kamiszkolandia/

Oczywiście, być może to tylko zawoalowane przesłanie partnerki Szpilki (zauważyliście, na którym jest palcu?) lub wyraz jej buńczucznej natury (kto jak kto po niej można byłoby się spodziewać, że wbrew konwenansom będzie go nosić na każdym innym palcu poza serdecznym), może jest zwyczajnie za duży, a może to w ogóle nie jest pierścionek zaręczynowy? Para kiedyś zapewniała, że nie śpieszy im się do ślubu.

Nie planujemy na razie i chyba nie będziemy planować - mówiła Wybrańczyk w rozmowie z Kafeteria.tv. - Ja już swój ślub kiedyś miałam, miałam welon, więc mi to wystarczy.

Warto też zauważyć, że Szpilka właśnie dopisał do listy zwycięstw kolejne - uległ mu Yasmany Consuegra. Po walce na Facebooku Szpilki pojawiło się zdjęcie z - jak mniemy prezentem za wygraną - ogromnym złotym zegarkiem. Prezent dla partnerki, która - jak sam wielokrotnie zapewniał - bardzo go wspiera, wydaje się także całkowicie zrozumiały.

Screen z Facebook.com/pages/Artur-Szpilka

karo

Pobierz darmową aplikację Plotek na telefony z Androidem

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.