Kim Kardashian na spotkaniu z Hilary Clinton. "Może zrobi ze mną selfie". Zrobiła! Ale wszystko "zepsuł" Kanye West

Kim Kardashian to niekwestionowana królowa selfie. Zdjęcie z Hilary Clinton było jej marzeniem. Niestety, chyba nie wszystko poszło po jej myśli.

Celebrytce udało się już zrobić zdjęcie z prezydentem Obamą . Fani wytykali jej wtedy niestosowny ubiór i chyba wzięła te uwagi do siebie, bo na spotkanie z Hilary Clinton ubrała się jak trzeba.

Cieszę się, że spotkam dziś przyszłą panią prezydent! - napisała kilka godzin przed spotkaniem na Instagramie . - Może zrobi ze mną selfie...

Dla Kim w dziedzinie selfie nie ma rzeczy niemożliwych. Na fotografii widzimy ją, (a raczej pół jej twarzy) widzimy też byłą sekretarz stanu Stanów Zjednoczonych. Ale jest też Kanye. Który... Zaraz, zaraz czy on na pewno miał się tam znaleźć?

Kim Kardashian, Hilary Clinton, Kanye WestKim Kardashian, Hilary Clinton, Kanye West Instagram.com/kimkardashian Instagram.com/kimkardashian

Co na to fani? Część wyrażała swoje poglądy polityczne, inni chwalili talent Kim, a jeszcze inni skupili się na Kanye.

Kim KardashianKim Kardashian Instagram.com/kimkardashian Instagram.com/kimkardashian

Nie będę na nią głosować.
Świetne zdjęcie Kim.
Kanye zrobił "photobombę" - komentowali.

Nawet jeśli West "podpiął" się pod selfie, przyznajemy, że zdjęcie się udało. Na dodatek raper JAKBY się uśmiecha. A takie fotografie Kanye to już prawdziwe białe kruki.

Tak prezentuje się Kim w drugiej ciąży:

Zobacz wideo

jus

Pobierz nową aplikację Plotek.pl na telefony z Androidem

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.