Britney Spears krytykowano za "fałdki" w teledysku. W bikini na plaży było o wiele LEPIEJ. Problem zaczął się, gdy...

Figura Britney Spears budzi niegasnące zainteresowanie mediów od wielu lat. Ostatnio o brzuchu gwiazdy zrobiło się głośno za sprawą zdjęć z planu teledysku przeboju "Pretty Girls". Po premierze klipu pojawiły się nawet zarzuty o ingerencji grafików w efekt końcowy. W jakiej formie faktycznie jest gwiazda, możemy przekonać się za sprawą zdjęć z wakacji.
Britney Spears Britney Spears EastNews

Britney Spears w teledysku

Premierze klipu Britney Spears i Iggy Azalei towarzyszy ogromne emocje - nie tylko przez wyczekiwany efekt współpracy dwóch popularnych wokalistek. Wcześniej media obiegły zdjęcia z planu teledysku. Media krytykowały to, jak w szortach i krótkim topie prezentuje się zwłaszcza brzuch gwiazdy. Kontrowersje wzmogły się po premierze klipu - fałdki zniknęły jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki.

Britney SpearsFot. East News/Screen z YouTube.com

Britney Spears Britney Spears East News

Britney Spears na wakacjach

Britney na początku tygodnia wybrała się z synami na wakacje na Hawaje. Trzeba przyznać, że jej sylwetka w bikini prezentowała się bardzo dobrze. Widać (i to nawet na tych zdjęciach), że gwiazda dba o formę. Paparazzi "przyłapali" ją na ćwiczeniach rozciągających.

Ta joga ewidentnie się opłaciła! Britney prezentowała się zniewalająco w bikini eksponującym jej imponujące mięśnie brzucha - komentuje "Daily Mail".
Britney Spears Britney Spears East News

Britney Spears na wakacjach

Gwiazda od kilku tygodni pokazuje na Instagramie zdjęcia z ćwiczeń. Jak widać, Spears o dbaniu o formę nie zapomina również na wakacjach. Nie ma co się dziwić - w sierpniu wraca do regularnych występów na scenie w Las Vegas.

Britney Spears

Instagram.com/britneyspears

Britney Spears Britney Spears East News

Britney Spears na wakacjach

Wcześniej Britney na plaży spacerowała w fioletowym i jeszcze więcej odsłaniającym bikini.

Ciało Britney jest poza kontrolą! Bardziej gorąco nie dało się wyglądać - zachwyca się "US Weekly".

Britney SpearsInstagram.com/britneyspears

Britney Spears Britney Spears East News

Britney Spears na wakacjach

Faktycznie, w bikini prezentowała się bardzo dobrze. Choć zabrzmi to paradoksalnie, zdecydowanie gorzej było, kiedy... się ubrała. Gwiazda słynie niestety z tego, że na co dzień ma nieco niechlujny styl. W spodniach dresowych, topie i adidasach, które założyła na wypad do sklepu, nie było już tak dobrze.

Britney Spears Britney Spears East News

Britney Spears na wakacjach

Wygląda na to, że Britney gubi zamiłowanie do biodrówek. W innej wakacyjnej "sklepowej" stylizacji prezentowała się o wiele lepiej. W tej wersji na pierwszy plan wysuwały się przede wszystkim zgrabne, umięśnione nogi gwiazdy.