Rachel McAdams w czerwonym garniturze. Nuda? Nie, gdy spojrzycie na TO rozcięcie. "Oto bezcenna lekcja stylu"

Rachel McAdams częściej niż na czerwonym dywanie, możemy zobaczyć w produkcjach z jej udziałem. Zapracowana aktorka znalazła jednak czas na oficjalne wyjście. I nie zawiodła. Zagraniczne media zachwyciły się jej stylizacją: jest prosto i z klasą!

Środowa impreza ESPY Awards obfitowała w gwiazdy z najwyższej półki. W tej kolorowej plejadzie celebrytów wypatrzyliśmy piękną Rachel McAdams . Aktorka pojawiła się w Los Angeles ubrana w czerwony, dopasowany kostium. Stylizacja mogłaby zginąć w tłumie innych, błyszczących kreacji, których było pod dostatkiem tego wieczoru, gdyby nie efektowny dekolt. Gwiazda zwykle stawia na stonowany styl, ale tym razem postanowiła lekko zaszaleć.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Na ściance towarzyszył jej aktor Jake Gyllenhaal . Para chętnie pozowała do zdjęć fotografom, ale to Rachel McAdams wywołała największe zainteresowanie.

Oto bezcenna lekcja stylu, którą daje nam McAdams. Elegancko i z klasą: czerwony garnitur w połączeniu z klasycznymi, czarnymi szpilkami to prosta, ale efektowna stylizacja. Do tego świetna fryzura i delikatny makijaż tworzyły dobrze pasującą do siebie całość - stwierdził "Daily Mail".

A my całkowicie zgadzamy się z tą opinią! Jak Wam się podoba ta stylizacja?

embed

amelka

Pobierz darmową aplikację Plotek na telefony z Androidem

Partner - materiał

celebrity look

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.