"Warsaw Shore - Summer Camp". Rusza nowy program, ale zmieni się skład. Zabraknie Cattaneo. "Trudna decyzja"

Ruszają zdjęcia do "Warsaw Shore - Summer Camp", nowego programu z udziałem członków "Ekipy z Warszawy". Niestety, w show nie zobaczymy Pawła Cattaneo.

Tego lata uczestników " Warsaw Shore " będzie można spotkać na plażach Bałtyku. Już w pod koniec lipca ruszają zdjęcia do nowego show "Warsaw Shore - Summer Camp". Program realizowany będzie nad polskim morzem i pozwoli Ekipowiczom na spotkanie z fanami w najpopularniejszych nadbałtyckich klubach.

Trzeci sezon przygód szalonych imprezowiczów zanotował bardzo dobre wyniki oglądalności zarówno na antenie, jak i na platformie MTV Play, dlatego zdecydowaliśmy się na kontynuowanie formatu w wakacje - mówi Daniel Reszka, Vice President, Marketing & Product. - Jako miejsce realizacji wybraliśmy polskie wybrzeże i kluby, w których najczęściej bawią się młodzi ludzie. Dzięki temu Ekipowicze i ich fani będą mieli szanse na jeszcze bliższe relacje, na jeszcze większą interakcje, co mamy nadzieje spowoduje ze program będzie jeszcze bardziej dynamiczny i ciekawy - mówi nam Daniel Reszka.

Program kręcony będzie przez blisko 3 tygodnie. Następnie wyemitowany zostanie na antenie MTV Polska w październiku, po wakacyjnej emisji "Warsaw Shore - Oglądaj z Trybsonami" i pozostałych sześciu odcinkach trzeciego sezonu, które MTV Polska pokaże od września.

W nowej edycji programu zmianie ulegnie skład ekipy. W "Warsaw Shore - Summer Camp" nie pojawi się Paweł Cattaneo , znany fanom od pierwszego sezonu.

To była dla nas trudna decyzja - mówi Jerzy Dzięgielewski, Product & Portfolio Director. - Poznaliśmy się trzy lata temu i od tego czasu żyliśmy się ze sobą, mogliśmy na sobie polegać w różnych sytuacjach. Członkowie Ekipy są dla siebie jak rodzina - czasami się kłócą, czasami są na siebie źli, czasami ktoś przesadzi i dostaje drugą szansę. Zdarza się też tak, że sprawy idą za daleko i ciężko jest dojść do porozumienia. W takich chwilach dalsza współpraca nie przynosi już owoców ani jednej, ani drugiej stronie. Dlatego postanowiliśmy zrezygnować ze współpracy z Pawłem.

W najbliższym czasie Paweł Cattaneo nie pojawi się w żadnych działaniach związanych z programem "Warsaw Shore" oraz w działaniach związanych z marką MTV.

karo

Pobierz nową aplikację Plotek.pl na telefony z Androidem

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.