Pamiętacie Carol z "Ostrego dyżuru"? Ostatnio paparazzi sfotografowali ją bez makijażu. Jak dziś wygląda?

Piękne suknie, świetnie zrobiony makijaż. Tak Julianna Margulies wygląda na oficjalnych wyjściach. Tym razem jednak możemy ją zobaczyć na zdjęciach zrobionych w codziennych warunkach.

Zdjęcia zostały zrobione, kiedy wracała do domu z treningu w SoHo. Julianna Margulies była ubrana zupełnie zwyczajnie, miała na sobie sportowe ubranie, zwykłą kurtkę i słuchawki na uszach, a w ręku butelkę wody.

<< JULIANNA MARGULIES NA CO DZIEŃ >>

Rola pielęgniarki Carol w "Ostrym dyżurze" przyniosła jej nie tylko popularność, ale również wiele nominacji do Złotych Globów i nagrody Emmy. Jedna z tych nominacji, z 1995 roku, zakończyła się jej zwycięstwem w kategorii najlepsza aktorka drugoplanowa. Margulies popularna jest głównie w USA, w Polsce jednak nie ma zbyt dużej liczby fanów.

Aktorka rzadko udziela wywiadów, które traktuje jako nieuniknione w tym zawodzie. Po "Ostrym dyżurze" wycofała się, z rzadka grywając w jednej, dwóch produkcjach rocznie. Mimo to lubi pracować i jeżeli jest na planie, potrafi tam spędzić nawet do 15 godzin dziennie.

Mogę pracować wiele godzin, bo naprawdę kocham swoją pracę - mówiła w wywiadzie dla "More".

Obecnie możemy ją oglądać w popularnym w USA serialu "Żona idealna", który przyniósł jej kolejną porcję nominacji do Emmy, z których dwie, w 2011 i 2014 zakończyły się jej wygraną w kategorii najlepsza aktorka w serialu dramatycznym.

Julianna Margulies ma 48 lat, w 2007 roku wzięła ślub z Keithem Lieberthalem, rok później urodził im się syn, Kieran Lindsay.

Prowadzę gorączkowe, szalone życie, ale wiesz co? Właśnie mam zamiar położyć się i przez 20 minut poczytać dziecku, nawet jeżeli 20 telefonów będzie na mnie czekało - opowiadała w cytowanym wywiadzie.

alex

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.