Córka Gillian Anderson jest już dorosła. Aktorka pochwaliła się nią na imprezie. "Wyglądają jak siostry"

Ma 20 lat, lepiej czuje się przy płótnie, niż przed kamerą i jest niezwykle podobna do matki.

Gwiazda "The Fall" i " Z Archiwum X " miała rzadką okazję pochwalić się swoją dorosłą córką. 20-letnia Piper Maru towarzyszyła Gillian Anderson podczas gali nagród Olivier w operze londyńskiej.

Gdy córka i matka pojawiły się na czerwonym dywanie w czarnych sukniach z odsłoniętymi ramionami, przypominały bardziej dwie siostry - stwierdził "The Daily Mail".

Wizualne podobieństwo nie przeniosło się na inne aspekty życia Piper. Choć dziewczyna dorastała wśród aktorów, po debiucie w szkolnej sztuce postanowiła nie iść w ślady matki.

Miała swoją pierwszą sztukę, i znienawidziła to. A ja poczułam ulgę. Aktorstwo to nie jest droga usłana różami. Piper planuje teraz rok przerwy i mam nadzieję, że odkryje dla siebie świat. Cały czas myślę tylko, co to będzie, jak pozna kogoś z dala od domu i uzna, że chce założyć tam rodzinę - Gillian Anderson martwiła się w 2013 roku.

<< GILLIAN ANDERSON Z CÓRKĄ >>

Córka aktorki chodziła do prywatnego liceum Bedales w brytyjskim Hampshire. Jeden semestr kosztuje tam nawet 60 tys. zł. W 2013 roku dziewczyna zdała maturę ze sztuki, francuskiego i historii antycznej. W szkole wyreżyserowała i zagrała w sztuce "In the Shadow od the Glen". O ile doświadczenie przyrównała do tortury, dużo przyjemniejsze wydają się jej doświadczenia z malarstwem.

W sieci można znaleźć kilka obrazów. Ten poniżej nastoletnia córka Gillian namalowała na aukcję charytatywną fundacji wspierającej rodziny i chorych na neurofibromatozę. W 2011 roku ten typ raka zabił jej wujka, gdy miał 30 lat.

Obraz Piper Anderson KlotzObraz Piper Anderson Klotz Doodle4nf.org Doodle4nf.org

Pierwszym mężem Gillian Anderson był Clyde Klotz, asystent reżysera "Z Archiwum X". Pobrali się pierwszego stycznia 1994 roku, 9 miesięcy później na świat przyszła Piper Maru. Klotz i Anderson rozstali się w 1997, dzieckiem zajęła się aktorka.

socha

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

Materiały partnerów

Gino Rossi - Torebka Sprawdź cenę >

KIOMI Czółenka bluette Sprawdź cenę >

Ellos sukienka czarna Sprawdź cenę >

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.