Wiedzieliście, że Heather Locklear ma tak piękną córkę? "Kocham być w centrum uwagi". Lubi też pozować w bikini

Gdy stają obok siebie, można je wziąć za siostry. Ava Sambora, córka Heather Locklear i Richiego Sambory, wyrosła na piękną młodą kobietę.

Najnowsze zdjęcia matce i córce zrobiono kilka dni temu na lotnisku w Los Angeles, gdy wybierały się na wakacje. Były w doskonałych nastrojach. Uwagę przede wszystkim skupiała na sobie 17-letnia Ava Sambora, śliczna nastolatka z długimi blond włosami.

<< PIĘKNA CÓRKA HEATHER LOCKLEAR >>

Heather Locklear zabiera ja niekiedy na imprezy i, kiedy pozują na ściance, widać, jak bardzo Ava Sambora przypomina swoją sławną matkę. Ava zresztą nie ukrywa, że pociąga ją kariera w show-biznesie.

Już jak miałam pięć czy sześć lat, chciałam być aktorką. Kocham być w centrum uwagi i zawsze staram się być na świeczniku i skupiać na sobie wzrok ludzi - mówiła bez ogródek w jednym z wywiadów.

Fizycznie wydaje się mieć wszelkie warunki do zrobienia kariery: jest piękna, szczupła i wysportowana. Lubi też eksponować swoje ciało, co widać zwłaszcza na zdjęciach, które zamieszcza na Instagramie, gdzie dorobiła się już prawie 40 tysięcy fanów. Zdaje się, że jest wielbicielką skąpych bikini, w których z upodobaniem pozuje tak, żeby wyeksponować zgrabną pupę. Niektóre zdjęcia są całkiem odważne, w każdym razie jak na nastolatkę.

Rodzice Avy, znana z "Dynastii" i "Melrose Place" Heather Locklear i gitarzysta Bon Jovi, Richie Sambora , byli małżeństwem w latach 1994-2007.

alex

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

Materiały partnerów

Mexx Metropolitan Spodnie materiałowe czarny

René Lezard Bluzka z długim rękawem

One Green Elephant KOFU Kurtka jeansowa

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.