Czasem okładka i rzeczywistość nie mają ze sobą wiele wspólnego. Ale nie w przypadku żony Willa Smitha. Na plaży wygląda jeszcze seksowniej

Jada Pinkett Smith na okładce amerykańskiego "Shape'a" kusi wyrzeźbioną sylwetką i imponującymi mięśniami brzucha. Myślicie, że w epoce Photoshopa chwalenie się taką figurą w czasopiśmie to żadna sztuka? Zobaczcie najnowsze zdjęcia aktorki z plaży na Hawajach. Przy takim ciele graficy nie mają wiele roboty.
Jada Pinkett-Smith Jada Pinkett-Smith Shape/ East News

Jada Pinkett Smith

"Cóż, kocham, kiedy Will patrzy na mnie i mówi: >Wyglądasz tak za**biście dobrze!<" - tak Jada Pinkett Smith opisuje w magazynie "Shape" sposób, w jaki reaguje na nią mąż, Will Smith. Patrząc na jej zdjęcia, naprawdę mu się nie dziwimy. Aktorka wygląda rewelacyjnie nie tylko na okładce "Shape'a". Na zdjęciach z hawajskiej plaży jej figura prezentuje się równie imponująco.

Kiedy mój mąż od prawie od 20 lat nie może oderwać ode mnie wzroku? To niesamowite - przyznaje w Shape.com.
Jada Pinkett-Smith Jada Pinkett-Smith Shape/ East News

Jada Pinkett Smith

W piątek Jada Pinkett Smith relaksowała się na plaży na Hawajach. Co ciekawe, jej brzuch prezentował się równie dobrze na zdjęciach zrobionych przez paparazzi, jak na okładce "Shape'a". Taka figura nie wzięła się znikąd.

Chodzę na siłownię przede wszystkim dlatego, że utrzymuje mnie przy zdrowych zmysłach. W tym miejscu mogę wyżyć swoją energię, frustrację, smutek, szczęście i radość. Nie chodzę na siłownię tylko po to, żeby dobrze wyglądać. Chodzę, bo dzięki temu jasno myślę - mówiła w tym samym wywiadzie.
Jada Pinkett-Smith Jada Pinkett-Smith Shape/ East News

Jada Pinkett Smith

Jada Pinkett Smith w magazynie "Shape" dawała rady, "jak dobrze wyglądać od tyłu". Pokazała ćwiczenia, które podnoszą i wzmacniają pupę. Pinkett Smith przywiązuje wagę także do diety.

Nie jestem dla przyjemności, jem dla odżywiania. Z wiekiem musimy mieć większą dyscyplinę, jeśli chodzi o jedzenie, nie ma żadnych magicznych tabletek - mówiła.
Jada Pinkett-Smith Jada Pinkett-Smith Shape/ East News

Jada Pinkett Smith

Spójrzcie tylko na te umięśnione ramiona! Aktorka i jej mąż dbają o kondycje razem.

Codziennie się ruszam, niezależnie czy biorę rower, ćwiczę na steperze, czy robię przysiady. Ćwiczenie, które oboje z Willem uwielbiamy, to granie w golfa, ale bez jeżdżenia samochodem. Po prostu chodzimy pieszo przez całe pole golfowe - dodała.
Jada Pinkett-Smith Jada Pinkett-Smith Shape/ East News

Jada Pinkett Smith

W małym ciele wielki duch, można by powiedzieć patrząc na jej zdjęcia. Aktorka słynie z niskiego wzrostu i drobnej postury - mierzy zaledwie 150 cm i waży 49 kg, podczas gdy jej mąż, Will Smith, ma 188 cm.

Wiem, że jestem drobna, ale nigdy tak o sobie nie myślę. Prawdę mówiąc, są takie chwile, kiedy czuję się tak duża i tak wysoka, jak Will - wyjaśniła.
Jada Pinkett-Smith Jada Pinkett-Smith Shape/ East News

Jada Pinkett Smith

Na zdjęciach opublikowanych w magazynie i na tych zrobionych na plaży jej nogi wyglądają tak samo dobrze. Graficy tylko delikatnie je wygładzili, choć w zasadzie nie było to konieczne.

Jada Pinkett-Smith Jada Pinkett-Smith PR Photos/ East News

Jada Pinkett Smith

Jada nie tylko nie musi korzystać z dobrodziejstw Photoshopa. Niemal nie potrzebny jej jest też makijaż. Uwierzycie, że ma 43 lata?

Jada Pinkett-Smith Jada Pinkett-Smith East News

Jada Pinkett Smith

A tak Jada Pinkett-Smith wygląda na co dzień. W ogromnej puchowej kurtce i sportowych butach przypomina nastolatkę, a nie mamę dwójki dzieci. Państwo Smith są rodzicami 16-letniego Jadena i 14-letniej Willow.

Will Smith, Jaden Smith, Willow Smith, Jada Pinkett Smith, Trey Smith EVAN AGOSTINI/INVISION/AP/Evan Agostini

Jada Pinkett-Smith i Adrienne Banfield-Jones Jada Pinkett-Smith i Adrienne Banfield-Jones Facebook.com/Facebook.com/jada/ East News

Jada Pinkett Smith i Adrienne Banfield-Jones

Teraz już wiemy, że Jada odziedziczyła sylwetkę i młody wygląd po swojej mamie, Adrienne Banfield-Jones. Aktorka zachwyca się tym, jak świetnie wygląda jej 61-letnia mama. Wrzucone na Facebooka zdjęcie podpisała:

Willow zrobiła to zdjęcie swojej babci, mojej mamie, gdy wynurzała się z oceanu. Ona ma 61 lat! Chcę nią być, kiedy dorosnę.

Mandatory Credit: Photo by Gregory Pace/BEI/REX (4101694q)  Jada Pinkett Smith (R) and mother Adrienne Banfield-Jones  Christian Siriano show, Spring Summer 2015, Mercedes-Benz Fashion Week, New York, America - 06 Sep 2014Gregory Pace/BEI/REX / Gregory Pace/BEI/REX/EAST NEWS

Więcej o: