• Link został skopiowany

Fani wątpili w to rozstanie. Ewelina i Paweł znów razem? "Trwają negocjacje"

Wytrzymali bez siebie dwa tygodnie. Ewelina i Paweł z "Warsaw Shore" po nowym roku ogłosili rozstanie. Rozgoryczeni fani nie chcieli wierzyć w rozpad związku, być może słusznie. Młodzi pokazali się razem i próbują od nowa pisać swoją "bajkę".

Gdy na ich kontach na Facebooku pojawiły się wpisy sugerujące rozstanie ("nie wszystko jest bajką" - napisał Paweł ), fanom zrobiło się żal ulubionej pary. Snuto różne teorie o przyczynach ich rozejścia się. Ktoś nawet sugerował, że Ewelina zdradziła chłopaka ("Nie, ja go nie zdradziłam ;)" - odpisała). Wreszcie byli tacy, którzy wietrzyli spisek ("3. sezon będzie i muszą szumu narobić"). Faktycznie, niewiele później MTV ogłosiło casting do kolejnego sezonu. A Paweł, na pytanie fana, czy znów są razem z Eweliną, odpowiedział tak:

Trwają negocjacje.

Cieszący się na tę myśl fani podchwycili jego słowa.

Pamiętaj, że Ewelina jest cwana w negocjacjach ;d Znowu zabroni Ci podrywać w soboty
Soboty tak jak było, są moje, chyba ugnę się nad poniedziałkiem. Żartuję oczywiście - odpisał Paweł.
Scren z Facebook.com/PawelWarsawShoreMTV/

Niewiele później para wrzuciła na swoje facebookowe konta kolejne wspólne zdjęcia. Paweł pochwalił się nawet, że Ewelina zaczęła go obserwować na Twitterze ("Lepiej późno, niż wcale"). Fala gratulacji wróciła, podobnie jak miłośnicy teorii spiskowych. Czy "rozstania" nigdy nie było? Pod jednym ze zdjęć na koncie Eweliny na Facebooku znalazł się m.in. taki wpis:

Jakie znowu rozstanio-zejscie... Popularność spada, imprez brak.. Nie są zapraszani nigdzie.. No to bummm zróbmy "rozstanie".. Trza wiedzieć, jak zwrócić na siebie uwagę.. PlasticFantasticWorld

Czy to wszystko to ustawka czy po prostu zwykłe problemy miłosne, dowiemy się pewnie z 3. sezonu. Choć Paweł i Ewelina wracają do MTV, czy będą razem - nie wiadomo. Paweł nie chciał tego zdradzić.

Screen z Facebook.com/PawelWarsawShore

socha

Więcej o: