Wszyscy wiemy, kim jest Costner. Ale gdy obok pojawia się jego córka, oczy zwrócone są tylko na nią. "Ma potencjał, by być gwiazdą"

Jest drugim z siedmiorga dzieci Kevina Costnera, ale to ona najczęściej pojawia się u boku ojca. Aktor zabiera Lily na premiery filmowe i zaprasza na wspólne koncertowanie. "Ma potencjał, by być wielką gwiazdą" - mówi o 28-latce dumny tata. Zobaczcie, kim jest Lily, jej rodzeństwo oraz, co sądzi na temat słynnego ojca, muzyki i aktorstwa.
Kevin Costner z córką Lily Kevin Costner z córką Lily Chris DELMAS / VISUAL Press Agency / Visual Press Agency

Kim jest Lily McCall Costner

Kim jest Lily McCall Costner? Ma 28 lat, urodziła się w Kalifornii, ale mieszka w Nashville, w stanie Tennessee. Choć śpiewa country, "jej piosenki pasowałby do literackiej kawiarni w Greenwich Village w latach 60.". Właśnie pokazała się z ojcem i mamą na premierze nowego filmu Costnera, "Black or White". Żona Kevina Costnera, Christine Baumgartner jest byłą modelką. Córka urodę zdecydowanie dziedziczy po niej. Media już się nią zachwyciły.

Na premierze "Black or White" córka Kevina Costnera ściągała na siebie większą uwagę dziennikarzy, niż jej znany tata - uznał Yahoo.com
Szokująco piękna córka Kevina Costnera ukradła show własnemu ojcu - stwierdził z kolei  ETOnline.com.

Lily ma sześcioro rodzeństwa. Joe i Annie to jej brat i siostra ze związku taty z Cindy Silvą. Młodsi, Cayden, Hayes i Grace, to dzieci Kevina Costnera z Christine Baumgartner, a Liam to syn aktora z Bridget Rooney. Lily w 2008 roku ukończyła Wesleyan University w Connecticut. Dziś rozwija swoją karierę muzyczną, w czym tata chętnie pomaga zapraszając do grania z jego zespołem country "Modern West".

Lily jest wspaniałą piosenkarką i pisze niezłe teksty. Gdyby tylko chciała, mogłaby zostać wielką gwiazdą. Nie jestem pewien, czy tego chce. Ale wiem, że ma talent. Nie burzy murów, nie pali mostów. Szuka w życiu tego, co najlepsze. Dorastając, doświadczała luksusów ale sądzę, że sława jest dla niej nadal czymś tajemniczym. Dobrze jej z tym, co ma, że może występować przed publicznością. To nie jest typ karierowiczki, która myśli tylko o tym, by osiągnąć sukces na skróty. Ten typ tak ma. Ma też talent. Czy przekaże go światu? Nie mam pojęcia - zdradził Costner w rozmowie z HuffingtonPost.com.

Kevin Costner z córką LilyAXELLE WOUSSEN / AXELLE/BAUER-GRIFFIN

Kevin Costner z córką Lily i żoną Christine BaumgartnerGilbert Flores/Broadimage / Gilbert Flores/Broadimage

Kevin Costner z córką Lily Kevin Costner z córką Lily Stefano Colarieti / Splash News / )Stefano Colarieti / Splash News/EAST NEWS

Lily o ojcu

Wiecie już, co Kevin Kostner sądzi o Lily. A co ona myśli o znanym tacie? Serwis HuffingtonPost.com przeprowadził w 2014 roku rozmowę z Kevinem Costnerem o byciu ojcem. Potem, o komentarz poprosili jego dzieci. To powiedziała Lily:

Tata nauczył mnie, jak marzyć o dużych sprawach i ciężko pracować. Także o tego, by otaczać się dobrymi i inspirującymi mnie ludźmi. Wiedziałam, że tata mnie kocha, bo mi to mówił. Był na każdym moim meczu małej ligi baseballa, każdych zawodach i każdej sztuce teatralnej. Dzięki temu czułam się centrum jego wszechświata. Każde dziecko powinno móc się tak czuć.

Kevin Costner z córką LilyJanet Mayer / PR Photos / Janet Mayer / PR Photos

Kevin Costner Kevin Costner Screen z Youtube.com

Ulubione wspomnienie o tacie

Lily podzieliła się w wywiadzie wspomnieniem z czasów, gdy całą rodziną mieszkali w kalifornijskim La Canada. To musiały być beztroskie czasy.

Moi rodzice często spotykali się ze swoimi znajomymi w naszym domu, w La Canada. Faceci grali w baseball a ich żony radośnie ich wyśmiewały. Dzieciaki bawiły się gdzieś w pobliżu. Biegały z podrapanymi kolanami, szukały robali. Jak to dzieciaki. Któregoś razu spędzaliśmy w ten sposób czas po mszy. Panowie uznali, że grać można nawet w niedzielnych garniturach. Mój tata zdjął koszulę i marynarkę a krawat zawiązał na głowie, jak bandanę. Patrzyłam wtedy na niego i myślałam sobie: ojciec to prawdziwy buntownik! Wiedziałam, że gdy dorosnę, będę chciała być taka, jak on.

Byki z DurhamScreen z Youtube.com

Jej rodzinny dom trafił dwa lata temu na rynek nieruchomości. Posiadłość z basenem i ogrodem wyceniono na ok. 5 mln dolarów.

Były dom Kevina CostneraThepartnerstrust.com

Były dom Kevina CostneraThepartnerstrust.com

Kevin Costner z żoną Cindy w 1991 roku Kevin Costner z żoną Cindy w 1991 roku American Photo Syndicate AA / EAST NEWS

Sława ojca rozbiła jej rodzinę

Wspomnienia z beztroskiego dzieciństwa urywają się w chwili, gdy Lily ma 8 lat. Jej rodzice rozstali się. Co do tego doprowadziło?

Cindy Silva i Kevin Costner spotykali się jeszcze na uniwersytecie. To był 1975 rok, oboje studiowali na uczelni Cal State Fullerton (CSUF). Po trzech latach pobrali się. W miesiąc miodowy spędzili na plaży w Meksyku (Puerto Vallarta). Jest to ważne, bo wracając do USA poznali w samolocie aktora Richarda Burtona. Według Costnera to słynny playboy i były mąż Elizabeth Taylor miał zachęcić go do aktorstwa.

Z związku Cindy i Kevina na świat przychodziły kolejno: Anne "Annie" Clayton (w 1984 roku), Lilly McCall (w 1986 roku) i Joseph "Joe" Tedrick (w 1988 roku). W tym samym czasie Costner dostawał kolejne role i szybko stał się uznanym aktorem. Za "Tańczącego z Wilkami" (film z 1990 roku) dostał dwa Oscary (za produkcję i reżyserię). Przez sławę cierpiało jego małżeństwo. On był gwiazdą, ona siedziała w domu z dziećmi. Po 16 latach (w 1994 roku) Cindy i Kevin rozwiedli się.

Im goręcej robiło się wokół jego kariery filmowej, tym chłodniej w ich związku - przekonywał magazyn "People".

Cindy tanio swojej skóry nie oddała. Wraz z rozwodem dostała ponoć 80 mln dolarów. Ponownie wyszła za mąż i nazywa się obecnie Cindy Antonucci-Ameen. Na zdjęciu poniżej pozuje z nowym mężem i trójką dzieci.

Była żona Kevina Costnera z dziećmi i nowym mężemScreen z Facebook.com/cindy.antonucciameen

Kevin Costner szybko znalazł ukojenie w ramionach innej. Z przelotnego związku z Bridget Rooney urodził się mu kolejny syn, Liam. Przez chwilę kochał się w supermodelce z lat 80., Elle Macpherson. Od 2000 roku spotykał się z modelką i projektantką Christine Baumgartner. Po czterech latach wzięli ślub na ranczo Costnera w Colorado. Christine urodziła mu dwóch synów i córkę.

Actor Kevin Costner, winner of the Emmy for Outstanding Lead Actor In A Miniseries or Movie for Fot. Jordan Strauss JORDAN STRAUSS/INVISION/AP

Lily Costner Lily Costner Screen z Youtube.com

Muzyka

Annie i Lily nie poszły w ślady ojca, ważne okazały się dla nich inne pasje: ekologia i muzyka. O ile córka Annie zajęła się sprawami walki z zatruciem środowiska, to Lily stała się sporym objawieniem muzycznym.

Kevin Costner chętnie występuje ze swoją muzycznie utalentowaną córką. Zaprasza ją do współpracy, gdy sam występuje z Modern West. Lily zażartowała kiedyś z tego mówiąc: Ojciec po prostu musiał kogoś zatrudnić, żeby otwierał im koncert.

Widzicie to uderzające podobieństwo? - Costner podpisał zdjęcie córki pozującej w garderobie z jego powiększonym wizerunkiem.

Lily CostnerScreen Instagram.com/kevincostnermodernwest/

Pod wpływem reportażu w telewizji na temat pracy jej taty w Rumunii (Costner kręcił tam serial "Hatfields & McCoys"), Lily napisała swój największy przebój "Oh, Malley-Mae".

Kevin Costner z dziećmi na premierze Kevin Costner z dziećmi na premierze "Wysłannika przyszłosci" SKATHY HUTCHINS/HUTCHINS / bulls

Aktorstwo

Aktorstwo dla dzieci gwiazd kina wydaje się być naturalną ścieżką. W przypadku potomstwa Kevina Costnera przygoda z kinem zamknęła się dla nich w latach 90.

Lily grała z tatą już jako 4-letnia dziewczynka. W filmie "Tańczący z wilkami" Costner był na planie z żoną i dziećmi. Prawdziwa rodzina grała jego filmową. W scenie ataku Indian widać małą Lily z bratem Joe bawiących się z kurami.

Kolejnym filmem dla 9-letniej już wtedy Lily była komedia dla młodzieży "Klub Baby-Sitters" z 1995 roku. Wróciła do grania z ojcem, bratem i siostrą w postapokaliptycznym "Wysłanniku przyszłości" z 1997 roku. Lily gra dziewczynkę śpiewającą "God Bless America" w chwili gdy Kevin Costner odjeżdża dostarczyć pocztę.

Kevin Costner z dziećmiScreen z Youtube.com

Annie i Joe Costner Annie i Joe Costner Screen z Facebook.com/profile.php?id=10238433

Annie i Joe

Nie można pisać o Lily Costner nie wspominając o jej rodzonym bracie i siostrze. Z Joe i Annie łączy ją szczególnie bliska więź. Annie jest od niej dwa lata starsza, Joe dwa lata młodszy. Zawsze trzymali się razem i od lat nie rozstają się na długo. Gdy Kevin Costner miał taką możliwość, to dbał, by cała trójka była razem z nim na planie filmowym.

Joe, Annie i Lily CostnerScreen z Facebook.com/annie.costner.16

Lilly, Annie i Joe pojawili się w reżyserowanych przez Costnera "Tańczącym z Wilkami" i "Wysłanniku Przyszłości". Joe zagrał obok ojca w filmie "Tin cup". Annie grała z Lilly (już bez taty) w "Klubie Babysitters".

Annie była szefową kampanii wyborczej do senatu Joshuy Millera, prowadziła kampanię Clean Water Action i pomagała ojcu budować firmę zajmującą się m.in. oczyszczaniem oceanu po wyciekach ropy naftowej (Blue Planet Water Solutions). W 2014 roku została partnerem w firmie producenckiej Sound Off Films.

Annie CostnerScreen z Facebook.com/annie.costner.16

Kevin Costner uważa, że jego syn Joe jest "bardzo uzdolniony muzycznie", ale dopiero wybiera swoją drogę w życiu.

Sądzę, że najlepszym dowodem na to, jakim człowiekiem jest mój syn jest liczba jego przyjaciół. Można po tym ocenić, jak sobie człowiek radzi w życiu: liczba i jakość przyjaciół.

Joe CostnerScreen z Facebook.com/profile.php?id=10238433

Więcej o: