Już niedługo koncert Timberlake'a w Gdańsku. Organizatorzy zaskoczeni wymaganiami. 'Rekordowe'

Amerykański gwiazdor zadziwił organizatorów koncertu swoimi wygórowanymi oczekiwaniami.

W styczniu tego roku okazało się, że w Polsce po raz pierwszy wystąpi Justin Timberlake. Początkowy entuzjazm związany z jego występem trochę jednak ostygł, kiedy organizatorzy otrzymali listę życzeń piosenkarza.

Justin Timberlake wystąpi w gdańskiej PGE Arenie 19 sierpnia. Zanim to jednak nastąpi organizatorzy muszą się dobrze przygotować do koncertu amerykańskiego gwiazdora. A wymagania są naprawdę duże. Timberlake zażyczył sobie m.in. 12 ekskluzywnych samochodów. Potrzebne będą dwa 50-osobowe autokary, którymi będą się przemieszczać jego współpracownicy i dwa mercedesy dla samego piosenkarza. Poza tym do dyspozycji gwiazdora i jego ekipy mają być także mercedes vito, dwa volkswageny caravelle i pięć busów różnej wielkości. Warto też dodać, że wszyscy kierowcy, którzy będą pracować dla piosenkarza, muszą mówić perfekcyjnie po angielsku. Zadziwieni wygórowanymi żądaniami Timberlake'a są nawet organizatorzy imprezy.

Organizowaliśmy wiele koncertów, ale wymagania Justina Timberlake'a są rekordowe. W przypadku występów Jennifer Lopez czy zespołu Bon Jovi tych samochodów było przynajmniej o połowę mniej - zdradził w rozmowie z Trojmiasto.gazeta.pl Marek Kurzawa z agencji, która współorganizuje koncert.

Jeśli myślicie, że to już koniec, to jesteście w błędzie. W garderobie męża Jessiki Biel ma się znaleźć dużo napojów - głównie woda Fiji i Cola Zero. Gwiazdor może także nabrać ochoty na markowe alkohole, więc organizatorzy muszą przygotować piwo Old Jamaica, czerwone wino, kilka butelek Jacka Danielsa i 901 Tequilę. A co z jedzeniem?

Musimy przygotować naprawdę dużo owoców. Poza tym w garderobie musi być miód organiczny, mleko ryżowe, słoik galaretki, biały pokrojony chleb, a także kilka przekąsek - wymienia Mateusz Pawlicki z agencji koncertowej Prestige MJM.

Gdy piosenkarza dopadnie głód, będzie mógł się także posilić specjalnymi cukierkami sprowadzanymi z USA i cienko krojonymi chipsami.

CHARLES SYKES/INVISION/AP/Charles Sykes

al

Więcej o: