Rozpoczęli karierę w dzieciństwie i są sławni do dziś

Ostatnio głośno jest o sukcesach Michelle Williams. Jej kariera filmowa rozwija się znakomicie, zdobyła Złoty Glob za rolę Marilyn Monroe. Dzis została nominowana do Oscara i wielu spekuluje, że ma na niego największe szanse. Nie da się ukryć, że Michelle należy do grona najlepszych aktorek w Hollywood. Co ciekawe, karierę rozpoczęła jako mała dziewczynka. Od tamtego czasu dorosła i zmieniła się, ale jej sława i sukcesy zawodowe trwają nadal. Amerykański show-biznes zna jeszcze kilka takich przypadków młodych gwiazd, które cały czas są na topie.
Michelle Williams. Michelle Williams. Screen z youtube.com

Michelle Williams

Piękna blondynka urodziła się w 1980 roku. debiutowała w wieku 13. lat epizodem w "Słonecznym patrolu". Rok później zagrała pierwszą główną rolę w filmie "Lassie". Przełomem w jej karierze był serial "Jezioro marzeń", dzięki któremu stała się popularna.Po zakończeniu tej produkcji w 2003 roku, Michelle skupiła się na filmie. Opłacało się. W 2005 roku zagrała w świetnie przyjętej "Tajemnicy Brokeback Mountain". Posypały się nominacje do nagród: Złoty Glob, Screen Actor's Guild, Oscar. Na planie filmu poznała Heatha Ledgera, z którym ma córkę Matildę. Rozstali się w 2007 roku. Aktor zmarł w styczniu 2008 roku na skutek pomieszania leków na receptę, był to wypadek, a nie świadome przedawkowanie.

Michelle Williams, Heath Ledger

Kolejny duży sukces przyszedł w 2010 i 2011 roku wraz z filmem "Blue Valentine". Michelle znowu była nominowana do wszystkich najważniejszych aktorskich nagród. Niestety, żadnej nie zdobyła. Tym razem ma być inaczej. Za rolę w "Moim tygodniu z Marilyn" zdobyła nagrodę Złotego Globa dla najlepszej aktorki pierwszoplanowej. Dziś została nominowana do Oscara i wiele wskazuje na to, że go zdobędzie.

Michelle williams

Red carpet arrivals at the 83rd Annual Academy Awards in Hollywood, CA.  Pictured: Michelle Williams

Drew Barrymore. Drew Barrymore. E.T.

Drew Barrymore

Drew przyszła na świat w rodzinie, która od pokoleń była związana aktorstwem. Kiedy 22 lutego 1975 roku się urodziła, wiadomo od razu było, jak potoczą się jej zawodowe losy. Po raz pierwszy przed kamerami wystąpiła w wieku 11. miesięcy w reklamówce jedzenia dla psów Puppy Choice. Jako dwulatka zagrała swoją pierwszą rolę w telewizyjnym dramacie "Suddenly Love". Dwa lata później zwróciła na siebie uwagę występując u boku Williama Hurta w głośnym filmie Kena Russella "Odmienne stany świadomości". Jednak światową sławę przyniosła jej rola w filmie wyreżyserowanym przez jej ojca chrzestnego, Stevena Spielberga - "E.T." z 1982 roku. Popularność obrazu sprawiła, że Drew pojawiła się na większości okładek prestiżowych czasopism i udzielała wielu wywiadów.

drew barrymore

Jednak później telefon długo milczał i młoda gwiazda się załamała. Jej lekarstwem na brak propozycji filmowych był alkohol i inne używki. Miała 10 lat, kiedy pierwszy raz zapaliła marihuanę, a jako trzynastolatka była uzależniona już od kokainy. Na nic się zdało zamykanie jej na odwyku, gdyż z klinik Drew szybko uciekała. Po jednej z nieudanych kuracji chciałą popełnić samobójstwo. Ostatecznie jej życie wróciło na właściwe tory, gdy miała 15 lat.

W 1989 r. wydała swoje wspomnienia pt. "Little Girl Lost". Lata 90. to triumfalny powrót Drew Barrymore na ekrany kin. Wystąpiła w tak znanych filmach jak: "Bad Girls", "Batman Forever", czy "Wszyscy mówią kocham cię".

Drew Barrymore

Potem były dwie części ''Aniołków Charliego'' i komedia romantyczna ''Prosto w serce''. Za rolę w tej drugiej produkcji otrzymała nominację do nagrody Teen Choice. Wiele wyróżnień przyniósł jej także film pt. ''Szare ogrody'', gdzie Drew brawurowo wciela się w rolę małej Edie.

Drew Barrymore, Will Kopelman

Ostatnio aktorka jest szczęśliwie zakochana w Willu Kopelmanie, handlarzu dziełami sztuki. Podczas wakacji w Sun Valley w Idaho na początku roku para zaręczyła się.

Christina Ricci Christina Ricci Forum

Christina Ricci

Christina Ricci przyszła na świat w Santa Monica w Kalifornii jako czwarte i ostatnie dziecko Sary, agentki nieruchomości i Ralpha, prawnika i psychiatry. Jej kariera aktorska rozpoczęła się od szkolnego przedstawienia w podstawówce, kiedy została odkryta przez krytyka Bergena Recorda. W wieku dziesięciu lat grała już w pełnometrażowym filmie u boku Cher i Winony Ryder, ale popularność i masę propozycji filmowych udało jej się zdobyć dopiero po wcieleniu się w Wednesday Addams w filmach "Rodzina Addamsów" i "Rodzina Addamsów 2".

CHRISTINA RICCI  in Cursed  *Editorial Use Only*  www.FilmStills.net  info@filmstills.net  Supplied by FilmStills.net

Od tego czasu kariera filmowa Christiny rozwijała się w bardzo szybkim tempie. W 1997 roku zaczęła grać coraz bardziej dojrzałe role, pojawiła się m.in. w pozytywnie przyjętym przez krytykę dramacie Anga Lee "Burza lodowa" oraz "Wojna płci"  - za ten film otrzymała nominację do Złotego Globu.

MAVRIXONLINE.COM - DAILY MAIL ONLINE OUT - Christina Ricci and boyfriend Curtis Buchanan leave the restaurant Madeos after dinner out together. Ricci graciously took time to sign autographs as she left. Los Angeles, CA. 8/31/10. Fees must be agreed for image use. Byline, credit, TV usage, web usage or linkback must read MAVRIXONLINE.COM. Failure to byline correctly will incur double the agreed fee. Tel: 305 542 9275 or 954 698 6777.

Zaczęła grać u boku coraz większych gwiazd. W filmie "Jeździec bez głowy" partnerował jej Johnny Depp, a w "Monster" Charlize Theron. Christina próbowała swoich sił także w serialach. Zagrała epizodyczną rolę w "Chirurgach", za którą otrzymała nominację do nagrody Emmy, czy w "Ally McBeal", gdzie producenci chcieli, aby jej występ podniósł lecącą na łeb, na szyję oglądalność.

Christina Ricci

Wciąż cieszy się dużą popularnością. Działa w różnych organizacjach i prowadzi firmę producencką "Blaspheme Films", co pozwoliło jej na wyprodukowanie dwóch filmów, w których zagrała - "Pokolenie P" i "Pumpkin".

Kirsten Dunst. Kirsten Dunst. screen z youtube

Kirsten Dunst

Jej pojawienie się w filmowym świecie było spektakularne. W wieku jedenastu lat zagrała u boku takich gwiazd jak Brad Pitt i Tom Cruise w "Wywiadzie z wampirem". Wcześniej wystąpiła u samego Woody'ego Allena w "Nowojorskich opowieściach". Piękna blondynka o chłodnej urodzie sprawdza się w każdym repertuarze, przygodowym, komediowym, dramatycznym i kostiumowym. Jakiś czas temu głośno było o tym, że cierpi na depresję. Podjęła leczenie i nie bała się publicznie opowiadać o tej chorobie. Swoją popularność Kirsten wykorzystuje teraz do szczytnych celów - wspiera organizacje charytatywne. Jej ostatni kinowy sukces to główna rola w filmie "Melancholia" Larsa Von Triera, za którą dostała nagrodę dla najlepszej aktorki na festiwalu w Cannes w 2011 roku.

kirsten dunst

kirsten dunst

Ryan Gosling. Ryan Gosling. screen z youtube

Ryan Gosling

Ryan Gosling pochodzi z z Kanady. Urodził się w 1980 roku. W 1993 roku zaczął występować w "Klubie Myszki Miki" produkowanym przez Disney Channel. Tam zaprzyjaźnił się z Justinem Timbelakem. Popularność zdobył dzięki rolom w produkcjach "Liceum na morzu" i "Pamiętnik". W 2007 roku Ryan został nominowany do Oscara za rolę Dana Dunne'a w filmie "Szkolny chwyt". Rok 2011 był dla niego bardzo udany. Za rolę w filmie George'a Clooney'a, "Idy marcowe", był nominowany do Złotego Globu. Świetnie oceniono także jego występ w "Drive".

ryan gosling, justin timberlake.

Jest także muzykiem. W roku 2009 z Zachiem Shieldsem wydał album "Dead Man's Bones". W przystojnym Ryanie kochają się kobiety na całym świecie. A on od kilku miesięcy spotyka się z aktorką Evą Mendes.

ryan gosling

ryan gosling

Leonardo DiCaprio. Leonardo DiCaprio. screen z youtube

Leonardo DiCaprio

Jako pięcioletni chłopiec zaczął grywać w reklamówkach, serialach telewizyjnych i filmach. Dzięki temu stał się rozpoznawalny już na początku lat 90-tych. Oficjalnie za jego pierwszą ważną rolę uznaje się występ w filmie "Critters 3". W 1993 zdobył rolę w filmie "Chłopięcy świat" u boku Roberta De Niro. Przełomem w karierze Leonardo była rola upośledzonego chłopca w filmie "Co gryzie Gilberta Grape'a", za którą został nominowany do Oscara w kategorii najlepszy aktor drugoplanowy. Po jego udziale w tych filmach stało się jasne, że narodził się prawdziwy talent. Od tamtego czasu Leonardo konsekwentnie to udowadnia. Świadomie wybiera role, gra u najlepszych reżyserów, na planie daje z siebie wszystko, a pikantne szczegóły ze swojego życia prywatnego zachowuje dla siebie.

leonardo diCaprio

leonardo dicaprio

Justin Timberlake. Justin Timberlake. screen z youtube

Justin Timberlake

Justin Timberlake urodził się w 1981 roku w Memphis. Jest aktorem, piosenkarzem, producentem, byłym wokalistą zespołu N'Sync. Swoją karierę rozpoczynał obok Britney Spears, Ryana Goslinga i Christiny Aguilery oczywiście w "Klubie Myszki Miki". W 2002 roku, po rozwiązaniu N'Sync, rozpoczął karierę solową. Miał świetną passę w 2006 roku. Jego album "FutureSex/LoveSounds" królował na listach przebojów. Od kilku lat Justin nie tworzy muzyki, a próbuje swych sił w aktorstwie. Zagrał m.in. w "The Social Network" i "To tylko seks". Przez kilka lat spotykał się z Britney Spears. Ostatnio ulubieniec pań zaręczył się ze swoją długoletnią dziewczyną, aktorką Jessicą Biel.

justin timberlake

justin timberlake

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.