Ryan Gosling ma sobowtóra! Poznajcie trenera z Teksasu, który pozwoli wam zapomnieć o aktorze

Internet oszalał na punkcie trenera, który łudząco przypomina hollywoodzkiego aktora.

Był już seksowny więzień z rzeszą fanek gotowych wyciągnąć go zza krat i gorący policjant, z którym chciała mieć zdjęcie cała Ameryka. Teraz sieć podbija sobowtór Ryana Goslinga!

Kliff Kingsbury pochodzi z Teksasu i pracuje jako trener futbolu amerykańskiego na jednym z tamtejszych uniwersytetów. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, że jest... uderzająco podobny do Ryana Goslinga. Przystojny 34-latek stał się sławny, kiedy w internecie rozprzestrzeniło się jego zdjęcie przy basenie. Wyrzeźbiony trener pozuje na nim w towarzystwie dwóch pięknych dziewczyn (jedna z nich jest zawodową cheerleaderką) i bez koszulki.

Screen z Twitter.com/KyndallFreer

Na reakcję internautów nie trzeba było długo czekać. Fanki Ryana Goslinga błyskawicznie dostrzegły w trenerze podobieństwo do swojego ukochanego idola i oszalały na punkcie Kingsbury'ego.

Mam dzisiaj urodziny i wszystko, czego pragnę, to być jedną z tych dziewczyn - napisała jedna z internautek.
Wszyscy myśleli, że w Teksasie nie może już być goręcej! - dodał inny fan.

W rozmowie z amerykańską stacją ESPN Kingsbury przyznał, że ludzie już wcześniej mylili go z hollywoodzkim aktorem. Otrzymywał także propozycje matrymonialne zarówno od mężatek, jak i singielek. Trener nie czuje się jednak z tego powodu urażony.

Przyjmuję to jako komplement. Gdyby chodziło o kogoś innego, zastanowiłbym się. Ale kiedy porównują cię do jednej z największych hollywoodzkich sław, nie można inaczej - uważa Kingsbury.

Nie jest to także pierwsza sytuacja, w której doceniono wygląd trenera. Jak podało "E!News", we wrześniu 2013, twarz Kingsbury'ego została wydrukowana na uniwersyteckich koszulkach , razem z tekstem: "Nasz trener jest przystojniejszy niż wasz".

al

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.