Książkiewicz i Dąbrowska chciały zrobić sobie sweet focię. Coś jednak poszło nie tak

Aktorki od lat są przyjaciółkami.

Obie są aktorkami, ale zamiast walczyć o te same role i kontrakty, zaprzyjaźniły się. Marta Dąbrowska i Weronika Książkiewicz pokazują, że przyjaźń w show-biznesie nie jest tylko mrzonką.

Weronika Książkiewicz i Marta Dąbrowska od lat są dobrymi przyjaciółkami. Nie widzieliście o tym? Gwiazdy przyjaźnią się mimo odległości. Książkiewicz mieszka na co dzień w Poznaniu, ale gdy tylko pojawia się w stolicy, zawsze odwiedza Dąbrowską. Ostatnio wybrały się razem na pokaz Paprocki&Brzozowski.

Kapif

A co robiły dzień po pokazie? Wybrały się na przejażdżkę rowerową. Aktorki postanowiły zrobić sobie sweet focię, ale coś poszło nie tak:

To się nagrywa zauważyła po kilkunastu sekundach pozowania Dąbrowska.

Film aktorki zamieściły na Facebooku. Widać, że obie mają duże poczucie humoru i sporo dystansu.

Ich przyjaźń kwitnie mimo że nie widują się ostatnio zbyt często. Weronika gra obecnie w spektaklu "Fredro dla Dorosłych" w Teatrze 6 Piętro, a za kilka tygodni na ekrany polskich kin wchodzi jej nowy film "Kobiety bez wstydu", w którym zagrała u boku Joanny Liszowskiej. Marta natomiast wciąż gra w "Na dobre i na złe", a już niebawem wchodzi na plan najnowszego filmu Jerzego Skolimowskiego "11 minut".

Weronika Książkiewicz i Marta DąbrowskaWeronika Książkiewicz i Marta Dąbrowska Kapif Kapif

aga

Więcej o: