Krupa ostro o Górniak: Poinformowała syna, że wyjdzie z urodzin, jeśli tylko pojawi się tata z nową rodziną

Dariusz sugeruje, że zachowanie Edyty to manipulacja.

Edyta Górniak od kilku tygodni informuje media o rzekomo trudnych relacjach, jakie łączą jej syna z ojcem. Dariusz Krupa odpowiada byłej żonie na łamach magazynu "Show".

Edyta Górniak w wywiadach mówiła, że Dariusza Krupa nie przygotował syna na pojawienie się rodzeństwa. Ten w odwecie pokazał zdjęcia, na których widać Allana wraz z jego nową rodziną ( Zobacz: Górniak mówiła, że przez ojca Allan ma "smutne serce". Krupa pokazał więc wspólne zdjęcia syna z nową rodziną ). Teraz Krupa postanowił bardziej dosadnie odpowiedzieć byłej żonie na łamach Show. Na początek zapewnia, że relacje panujące w jego rodzinie, są wzorowe.

Jestem bardzo dumny z mojego syna. Allanek jest opiekuńczy wobec swojej młodszej siostry Lei. Ma teraz cel nauczyć ją grać w piłkę. Oczywiście z Izą i Laurą też ma świetny kontakt - czytamy.

Krupa kategorycznie dementuje doniesienia żony, jakoby Allan źle czuł się w jego rodzinie. Sugeruje, że największy problem z tą sytuacją ma właśnie Edyta.

Oskarżenia są absurdalne, bo mój syn jest przecież częścią rodziny. Problem może jedynie tkwić w tym, że nie wszyscy zaakceptowali taki rozwój sytuacji. Niestety nie mam wpływu na to, co dzieje się z moim synem, gdy nie jest ze mną. Jednego mogę być pewien: że w naszym domu, dzieci wychowują się w miłości i wzajemnym szacunku.

Dariusz Krupa z rodzinąDariusz Krupa z rodziną Instagram.com Instagram.com

Dariusz Krupa w rozmowie z magazynem komentuje też informacje dotyczące miejsca zamieszkania Allana oraz kontaktów z synem, które, jak twierdzi Edyta Górniak, są rzadkie. Już wcześniej sugerował, że była żona mija się z prawdą ( Zobacz: Krupa odpowiada na zarzuty Górniak: Allan został poddany perfidnej manipulacji ).

Allana nie było u mnie od 14 lutego, kiedy to prawie po dwóch miesiącach niewidzenia się z mamą wyjechał z nią na ferie, do czternastego kwietnia.  Ale od tej daty, czyli od połowy kwietnia, syn mieszka już z nami. Jego matka nigdy nie ustalała ze mną żadnych zmian dotyczących miejsca zamieszkania dziecka.  Gdyby tak było, na pewno bym to rozważył. Nie wiem, czemu miały służyć takie nieprawdziwe doniesienia.

Niedawno Allan obchodził 10. urodziny (Zobacz: Takich zdjęć jeszcze nie było! Zakochani Edyta Górniak i Piotr Schramm na urodzinach syna piosenkarki ). Na imprezie nie pojawił się Dariusz Krupa.

Podczas zabawy na torze gokartowym rolę opiekunów pełnili Edyta Górniak i Piotr Schramm. W mediach pojawiły się obszerne relacje z imprezy, a na zdjęciach brakowało tylko jednej osoby - Dariusza Krupy. Jego nieobecność miała być zapewne dowodem na to, że Allan jest w złych relacjach z ojcem. Tata chłopca zastanawia się, czy była to zaplanowana manipulacja. Według informacji, które uzyskaliśmy od Krupy, Edyta poinformowała syna, że wyjdzie z urodzin, kiedy tylko pojawi się jego tata z nową rodziną - czytamy w "Show".

PeeR

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.