Krupińska zaręczyła się z Bachledą-Curusiem! "Pierścionkiem pochwaliła się dopiero teraz"

Tadeusz Bachleda-Curuś długo szukał idealnego pierścionka.

Paulina Krupińska dwa tygodnie temu opublikowała na Instagramie zdjęcie dłoni, chcąc pochwalić się świeżo zrobionym manicurem. Na fotografii widać nie tylko starannie pomalowanie paznokcie, ale też pierścionek, który od razu stał się przedmiotem dyskusji.

Paulina Krupińska i Tadeusz Bachleda-Curuś zaręczyli się - podaje "Grazia", oczywiście jako dowód przedstawiając zdjęcie z Instagrama miss.

Paulina KrupińskaPaulina Krupińska Screen z Instagram.com/PaulinaKrupińska Screen z Instagram.com/PaulinaKrupińska

Dwutygodnik informuje, że Krupińska "zaskarbiła sobie przychylność ukochanego podczas ostatnich świąt Bożego Narodzenia". Nie byłoby w tym z resztą nic dziwnego, rodzina Bachledów przywiązuje dużą uwagę do tradycji, więc miss, która w wywiadzie dla "VIVY!" zdradziła, że jest "przykładem kury domowej", z pewnością przypadła im do gustu (zobacz:  Paulina Krupińska: Stałam się kurą domową. Co w kuchni wychodzi jej najlepiej? ). Według ustaleń "Grazii", Bachleda-Curuś długo zastanawiał się nad wyborem odpowiedniego pierścionka.

Tadeusz długo szukał odpowiedniego. Zdecydował się na piękny, subtelny model z obrączką z białego złota i ślicznym brylantem - zdradził informator "Grazii".

Co na to sami zainteresowani? Ani Krupińska, ani jej partner nie chcą udzielać komentarzy o życiu prywatnym.

psz

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.