Doda poszła na koncert Nataszy Urbańskiej i... dała jej drogi prezent

Doda zasiadła na widowni.

Doda jest fanką Nataszy Urbańskiej ? Wygląda na to, że tak. "Królowa" poszła bowiem na koncert autorki "Rolowania", który odbył się w piątek w Studio Buffo.

Doda na koncercie Nataszy UrbańskiejDoda na koncercie Nataszy Urbańskiej Screen z Instagram.com/dodaqueen Screen z Instagram.com/dodaqueen

Doda na swojego Instagrama wrzuciła zdjęcie z koncertu. Podpisała je cytatem z kontrowersyjnej piosenki Urbańskiej pt. "Rolowanie".

Jakaś soda , jakiś juice;)

Pod zdjęciem, w komentarzach, wywiązała się dyskusja o walorach artystycznych "Rolowania" i fali nienawiści, z którą po premierze piosenki musiała się zmierzyć Urbańska. Doda także zabrała głos w sprawie, a jej stanowisko jest jednoznaczne:

Uważam, że szydzenie,nie szanowanie i nienawidzenie kogoś ze względu na jego wybory artystyczne jest żałosne . Ja jestem w opozycji do tej całej fali hejterów i zawsze będę wspierać innych artystów. That's It - odpisała jednemu z użytkowników.

Po koncercie Doda podeszła do Urbańskiej i chwilę rozmawiały, a Doda dała jej prezent. Pierścionek od Lilou z fioletowym kryształem z najnowszej kolekcji. Cena? Około 290 złotych.

Pierścionek BohemePierścionek Boheme Screen z lilou.pl Screen z lilou.pl

karo

Zobacz wideo
Więcej o: