Janusz Józefowicz o klipie Nataszy: To jest kreacja artystyczna. Może być bulwersująca dla...

Janusz Józefowicz zabrał głos w sprawie szeroko komentowanego teledysku do piosenki "Rolowanie".

Trudno ocenić, czy większe zamieszanie zrobiła sama piosenka "Rolowanie" czy teledysk do niej. Niezależnie jednak od rozstrzygnięcia tego ważkiego konfliktu, jedno jest pewne: Natasza Urbańska znów została wzięta na języki. Niestety, znów brak pochlebnych opinii o twórczości gwiazdy (mówiąc delikatnie). Niemały wkład w kształt szeroko komentowanego klipu miał Janusz Józefowicz , który w czwartkowym "DD TVN" pierwszy raz skomentował zamieszanie wokół produkcji.

Ilość nienawiści, która pojawiła się wokół teledysku, jest znakiem naszych czasów - mówił w rozmowie telefonicznej Józefowicz. - Także i to, że każdy może anonimowo opluwać każdego. To była pewnego rodzaju prowokacja. Nie można zapominać, że jest to kreacja artystyczna. Ludziom bez poczucia humoru może wydać się to bulwersujące.

Janusz Józefowicz, mąż Urbańskiej, był jednocześnie reżyserem teledysku.

Janusz Józefowicz.Janusz Józefowicz. Kapif Kapif

Natasza Urbańska sama nie zabrała jeszcze głosu w sprawie swojego kontrowersyjnego teledysku. Przed wyrażeniem swojej opinii nie wzbraniają się natomiast jej koledzy z show-biznesu (Zobacz: Gwiazdy WYŚMIEWAJĄ nowy hit Urbańskiej: Co artysta miał na myśli? Miley liże młota, a Natasza umywalkę). Dorota Wellman zaraz po wyemitowaniu wypowiedzi Józefowicza podkreśliła, że nie jest fanką najnowszego klipu.

A mnie się ten teledysk nie podoba. Ona jest bardzo zdolną artystką i mogłaby się pojawić w innej odsłonie - powiedziała Wellman na wizji.

Natasza UrbańskaNatasza Urbańska Screen z You Tube.com Screen z Youtube.com

Obecnie klip Urbańskiej można zobaczyć jedynie na Youtubie , ponieważ wyłączono możliwość udostępniania go (Zobacz: J uż się wstydzi? Wyłączyła udostępnianie teledysku. O co chodzi w tym tekście?)

Zobacz wideo
Zobacz wideo
Zobacz wideo

karo

Więcej o: