Kora nie ucieka z kraju z powodu choroby? Jedzie w PODRÓŻ POŚLUBNĄ! Wybrała nietypowe miejsce

Na to byście nie wpadli!

Wybieramy się w podróż poślubną do Czeczenii, to wybuchowe miejsce na niekonwencjonalną podróż - mówi z radością w głosie Sipowicz. Stan zdrowia artystki poprawił się na tyle, że może podróżować.

- Kora czuje się dobrze - podkreśla Sipowicz.

- Powoli wraca do zdrowia. Lekarz zalecił, aby dużo odpoczywała i dbała o siebie. W związku z tym jeszcze przez kilka miesięcy nie będzie koncertować - potwierdza menedżerka artystki Katarzyna Litwin.

Od kilku tygodni w mediach co rusz pojawiają się nowe informacje na temat pogarszającego się stanu zdrowia Kory . Z powodu choroby gwiazda musiała zrezygnować z udziału w kolejnej edycji muzycznego show " Must be the music " czy występu na koncercie sylwestrowym we Wrocławiu. Jej znajomi donosili, że zamierza opuścić Polskę, bo nie chce nikogo martwić swoim stanem zdrowia i potrzebuje spokoju (Zobacz:  Kora wyjeżdża z Polski z powodu choroby: Nie chce nikogo martwić swoim stanem, potrzebuje spokoju ). Okazuje się jednak, że może to być dalekie od prawdy, bo świeżo upieczeni państwo Sipowicz zaplanowali po prostu miesiąc miodowy!

Wybieramy się w podróż poślubną do Czeczenii, to wybuchowe miejsce na niekonwencjonalną podróż - powiedział Sipowicz w rozmowie z Se.pl.

Kora i Kamil SipowiczKora i Kamil Sipowicz Kapif Kapif

Dzień po doniesieniach, że Kora opuszcza kraj, bo nie chce, by jej chorobę obserwowała cała Polska, Sipowicz oznajmia, że jej stan jest o wiele lepszy.

Kora czuje się dobrze - podkreśla.

Słowa te potwierdza także menadżerka piosenkarki.

Powoli wraca do zdrowia. Lekarz zalecił, aby dużo odpoczywała i dbała o siebie. W związku z tym jeszcze przez kilka miesięcy nie będzie koncertować - powiedziała Katarzyna Litwin.

Sipowicz zdradził także, dlaczego zdecydowali się w końcu na ślub (Zobacz:  Kora wzięła ślub! Zmieniła też nazwisko ).

Dlaczego ślub dopiero teraz? Jak to się mówi, lepiej późno niż wcale. My już nie jesteśmy najmłodsi, mamy dzieci, mamy wnuki. W Polsce nie uznaje się konkubinatów, czas było wszystko uregulować prawnie - tłumaczy.

KoraKora mat.prasowe mat.prasowe

aga

Więcej o: