Małgorzata Socha jest zakochana w swojej córeczce: Poukładały mi się priorytety

Małgorzata Socha wyznała, jak macierzyństwo zmieniło jej życie.

Małgorzata Socha , która trochę ponad trzy miesiące temu urodziła córkę Zofię, coraz częściej pojawia się na salonach. Ostatnio kibicowała swoim przyjaciołom Tamarze Arciuch i Bartkowi Kasprzykowskiemu na warszawskiej premierze spektaklu "Pod niemieckimi łóżkami". Aktorka spotkała tam Paulinę Drażbę-Kamińską z  "Pytania na śniadanie", której zdradziła , że chociaż jest poza domem cały czas myśli o Zosi.

To, że zostałam mamą dało mi taką odskocznię od tego naszego show-biznesu i poukładały mi się priorytety. Wiadomo, że zawsze rodzina była dla mnie ważna, ale teraz jest jednak ta mała istota, która jest dla mnie najważniejsza i to też jest dla mnie taki wyjątkowy czas - przyznała.

Socha po raz pierwszy po porodzie pokazała się dwa miesiące temu na otwarciu salonu TOUS w stołecznym centrum handlowym Klif. Aktorka martwiła się cały czas o nowo narodzoną córeczkę (zobacz: Małgorzata Socha o swoim wyjściu na imprezę: Miałam duszę na ramieniu. Pierwszy raz zostawiłam córeczkę ) i zachwyciła wtedy swoją szczupłą sylwetką (zobacz: Socha szybko wróciła do formy po porodzie. Zdradziła, jaką stosowała dietę ). Jak wróciła do formy tak szybko?

Dieta karmiącej matki, spacery na świeżym powietrzu i nocne wstawanie - powiedziała w "DDTVN".

Kapif

majk

Więcej o: