Były mąż Nigelli Lawson znalazł pocieszenie w ramionach Trinny Woodall!

Chalres Saatchi, zaledwie 6 tygodni po rozwodzie, rozpoczął poszukiwania nowej partnerki. Wiele wskazuje, że może nią być Trinny Woodwall.

Charles Saatchi , były mąż Nigelli Lawson spotyka się ze stylistką Trinny Woodall - taką informację podaje Dailymail.co.uk.

Trinny Woodall.Trinny Woodall. RETNA/PHOTOSHOT/REPORTER/Paul Treadway RETNA/PHOTOSHOT/REPORTER/Paul Treadway

Para widziana była razem dwukrotnie na kolacji w restauracji, w której wcześniej Saatchi zaatakował swoją żonę (zobacz: Mąż Nigelli Lawson dusił ją w restauracji? Szokujące doniesienia brytyjskiego tabloidu ).

Nigella LawsonNigella Lawson ? DELTA ROMEO / KCS PRESSE/Delta Romeo DELTA ROMEO / KCS PRESSE/Delta Romeo

Dailymail.co.uk sugeruje, że Saatchi zaczął umawiać się na randki z kobietami. Czyżby Trinny nie była jedyną kobietą, z którą biznesmen spotkał się na randce? Ponoć znajomi zaangażowali mu pięć spotkań z różnymi kobietami.

Próbowali nakłonić go na kolacje z pięcioma kobietami, ale Charles powiedział, że nie może się z nimi wszystkim umówić. Zgodził się jednak na spotkanie z Trinny - zdradził gazecie 'Sunday People" przyjaciel biznesmena.

Stylistę i byłego męża Nigelli Lawson łączą podobne przeżycia. Woodall w 2008 roku także zakończyła swoje 10-letnie małżeństwo. Oboje są też rodzicami trójki dzieci.

Kris

Więcej o:
Copyright © Agora SA