Mówiły, że lubią swoje krągłości... I schudły!

Te gwiazdy mówiły, że lubią swoje ciało, ale i tak drastycznie schudły!
Adele, Ania Mucha i Nigella Lawson. Adele, Ania Mucha i Nigella Lawson. AP/Kapif/screen z dailymail.co.uk

Te gwiazdy uległy modzie na bycie szczupłą

Są gwiazdy, które zarzekały się, że nie ulegną modzie na odchudzanie i pozostaną przy bardziej kobiecych kształtach. Niektóre długo stawiały opór naciskom mediów na bycie szczupłą, jednak i one w końcu uległy. Zobacz naszą listę gwiazd, które nie oparły się presji odchudzania i zrzuciły po kilkanaście kilogramów.

Anna Mucha. Anna Mucha. Forum Gwiazd

Anna Mucha

Kiedyś Anna Mucha nie przykładała wielkiej wagi do wyglądu i za Woodym Allenem powtarzała, że jej najseksowniejszą częścią ciała, jest mózg. Potem wszystko się zmieniło i aktorka stała się prawdziwą seksbombą! Mucha dużo schudła w czym pomogły jej pewnie treningi do "Tańca z gwiazdami". Mimo, że aktorka niedawno urodziła córeczkę już może pochwalić się fantastyczną figurą.

anna mucha, ania mucha, waga.

Adele Adele AP

Adele

Znakomita wokalistka schudła podobno 25 kilogramów! Nowa figura Adele będzie miała swoją premierę na rozdaniu nagród Grammy, ale już teraz ten temat jest na pierwszych stronach gazet. Adele przeszła niedawno poważną operację strun głosowych, gwiazda nie mogła jeść normalnych posiłków i pewnie stąd ten spadek wagi. Zobaczymy, czy Adele nie będzie chciała zrzucić jeszcze więcej kilogramów. Piosenkarka mówiła do tej pory, że jej muzyka "jest dla uszu, a nie dla oczu" i nie przejmowała się wagą.

adele, wokalistka, waga

Jennifer Hudson. Jennifer Hudson. SPLASH NEWS/EAST NEWS/Splash News

Jennifer Hudson

Jennifer Hudson jest wagową rekordzistką, aktorce i piosenkarce udało się zrzucić prawie 40 kilogramów. Hudson chudła razem ze specjalnym programem "Strażników Wagi" i do tego samego zachęca teraz Amerykanów.

Dorota Zawadzka. Dorota Zawadzka. Kapif

Dorota Zawadzka

Dorota Zawadzka jeszcze kilka miesięcy temu mogła pochwalić się fantastyczną figurą w której uzyskaniu również pomógł jej "Taniec z gwiazdami". Niestety, Zawadzką dopadł efekt jo-jo i całe odchudzanie poszło na marne. Czy "superniani" uda się wrócić do dawnej zgrabnej sylwetki?

superniania, dorota zawadzka, waga

Nigella Lawson. Nigella Lawson. screen z dailymail.co.uk

Nigella Lawson

Najsłynniejsza kucharka świata Nigella Lawson nie ma już ponętnych kształtów. Nigella kiedyś opowiadała, że nie martwi się swoją wagą i uwielbia jeść, a teraz nosi rozmiar 38! Sławna kucharka zawsze mówiła, że jedzenie jest wielką przyjemnością, ale widocznie zmieniła zdanie.

Edyta Olszówka Edyta Olszówka Kapif

Edyta Olszówka

Edyta Olszówka jest, niestety, przykładem gwiazdy, która w odchudzaniu popadła w przesadę. Aktorka wygląda bardzo szczupło i pojawiły się nawet komentarze, że cierpi na anoreksję. Edyta Olszówka wielokrotnie przybierała na wadze i chudła, a za wahania masy ciała odpowiedzialne były...papierosy. Gwiazda wyznała w jednym z wywiadów, że schudła, ponieważ wróciła do palenia. Szkoda, że nie potrafi utrzymać wagi dzięki zdrowemu trybowi życia.

edyta olszówka, waga

Katarzyna Zielińska. Katarzyna Zielińska. Kapif

Katarzyna Zielińska

Aktorka przeszła totalną metamorfozę i teraz zachwyca wszystkich swoją figurą. Kasia Zielińska kiedy zaczynała karierę, była dziewczyną przy kości, próbowała maskować to luźnymi ubraniami, ale efekt był jeszcze gorszy. Gwiazda "Barw szczęścia" sporo schudła i chętnie chwali się szczupłym ciałem na salonach.

kasia zielińska, katarzyna zielińska

Sophie Dahl Sophie Dahl skan z Vogue Magazine

Sophie Dahl

Sophie Dahl zyskała sławę jako modelka XXL. Była pionierką w tej dziedzinie i nosiła wtedy rozmiar 42. Teraz Sophie Dahl jest bardzo szczupła i pisze książki o gotowaniu w których radzi jak odżywiać się zdrowo i cieszyć dobrą figurą. Dahl nie ma już nic wspólnego z rozmiarem XXL i jak sama przyznaje męczą ja ciągłe pytania: czy pani nie była kiedyś gruba?

Więcej o: