Pikej jednak zakłada partię: To już postanowione. Rządzą idioci, mordercy narodu

Pikej wkracza do świata polityki.

"Co się odwlecze, to nie uciecze", i choć czasem mamy nadzieje, że jednak nie nastąpi, to jednak powiedzenie to sprawdza się nad wyraz często. Oświadczenie Pikeja jest na to kolejnym dowodem. W czerwcu odgrażał się buńczucznie, że założy partię polityczną ( Pikej założy partię? "Ktoś musi WYPROWADZIĆ ten kraj na zachodnie standardy!" ). Dziś na Facebooku jeszcze raz to potwierdził. Dorzucił też kilka bardzo emocjonalnych wykrzyknień i hasełek. Oto jego... "manifest" (?):

Cześć! Nawet nie wiecie jak mnie cieszy dzisiejszy protest.Ludzie wreszcie zaczęli dostrzegać, że rządzą nami idioci ,którzy nic nie robią dla swojego kraju, a tylko dla swojej kieszeni. MORDERCY NASZEGO NARODU- tak trzeba nazwać partie rządzące naszym krajem już od wielu lat!!! Zakładam partię, to już postanowione! Będę zbierał ludzi, którzy chcą naprawić wszystko to co przeszkadza w życiu- nam Polakom,to co nas ogranicza i hamuje rozwój... Plan polityczny mam w głowie niedługo przeleje go na papier. Jeśli nie uda się zmienić tego kraju trzeba będzie stąd uciekać. Ja podejmę próbę zmiany i mam nadzieję, że mi w tym pomożecie!!! Będę zbierał podpisy zaraz po tym jak przedstawię plan polityczny dam Wam znać gdzie i kiedy!!! Pozdro!
Pikej
Pikej Screen z Facebook.com
Screen z Facebook.com

To jak, pomożecie? Na Facebooku jest duży posłuch. 398 like'ów, 138 ponownych udostępnień i 196 komentarzy , w tonie różnym, większość jednak w zdecydowanie odmiennym niż odezwa Kukulskiego:

Baranie ty wełniany, wraz ze stworzeniem swojej debilnej partii będziesz stanowił konkurencję dla konkretnych, alternatywnych ruchów politycznych mających o stokroć więcej pojęcia w tych sprawach, jeżeli chcesz przyczynić się dla dobra kraju to nagraj płytę, żeby było się z czego pośmiać, a politykę zostaw odpowiednim ludziom
Całym sercem z Tobą!
Kaczyński, Tusk i PyKej, wolę filmy dokumentalne, szczególnie South Park..

karo

Więcej o: