Agnieszka Szulim wróciła do "śniadaniówki"! Jak wypadła w roli prowadzącej "DD Wakacje"?

Szulim zadebiutowała w TVN-owskiej śniadaniówce.

Wielki powrót Agnieszki Szulim do telewizji śniadaniowej! Po głośnym rozstaniu z TVP2 i ich "Pytaniem na śniadanie", Szulim wraca do porannej telewizji, tym razem w TVN. Dziennikarka nie kryła zadowolenia ze swojej obecności w "Dzień Dobry Wakacje".

Słuchaj, dziwna sprawa, bo ja zawsze chciałam poprowadzić ten program. I patrz, prowadzę! - wyznała już na samym początku programu Bartoszowi Węglarczykowi . - Ja się tutaj bardzo dobrze czuję!

Agnieszka SzulimAgnieszka Szulim Kapif Kapif

Szulim bardzo denerwowała się niedzielnym programem. W sobotę wstawiła na swój Instagram fotkę, pod którą napisała, że odczuwa stres.

Agnieszka SzulimAgnieszka Szulim Screen Instagram.com Screen Instagram.com

Wcześniej Szulim dostała w TVN swój własny program - "Na językach". Podczas wakacyjnej przerwy, producenci "DD TVN" postanowili, że powinna spróbować swoich sił także w programie śniadaniowym. Jak wypadła?

Naszym zdaniem dała sobie świetnie radę. Była co prawda nieco skrępowana i pilnowała tego, co mówi. Ale na szczęście obyło się bez wpadek. Doświadczenie i wnioski wyciągnięte z prowadzenia programu w TVP2, zdecydowanie jej się przydały.

Zobacz wideo

A jak Wy oceniacie jej "występ"?

aga

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.