Natalia Kukulska znalazła PAMIĘTNIK mamy! Małżeństwo Jantar i Kukulskiego wisiało na włosku?

Szokujące treści notatnika Anny Jantar.

Wydawało się, że Anna Jantar i Jarosław Kukulski tworzyli parę idealną. Dziś, ponad 30 lat po śmierci Jantar, światło dzienne ujrzały jej tajemnice. Natalia Kukulska , córka pary, znalazła bowiem pamiętniki mamy!

Znalazła notes pełen zapisków Anny Jantar dotyczących jej planów, zamierzeń, marzeń. Wielu z nich nie zdążyła zrealizować. To była bardzo wzruszająca chwila dla Natalii - powiedziała znajoma Natalii w rozmowie z "Rewią".

Natalia odkryła bolesną prawdę o związku rodziców - byli ze sobą nieszczęśliwi, myśleli o rozwodzie.

Natalia powiedziała, że jej matka była nieszczęśliwa i bardzo zagubiona. Oddaliła się od męża i nie wyobrażała już sobie dalszego wspólnego życia. Jednak zawsze najważniejsza była dla niej córka. Dlatego decyzja o rozwodzie była dla niej taka trudna. Przyznała także, że i ona nie była święta. W jej życiu pojawił się mężczyzna, który stał się dla niej bardzo ważny - wyznała osoba z bliskiego otoczenia Natalii w rozmowie z Fakt.pl.

Anna Jantar - 'Życia mała garść'Anna Jantar - "Życia mała garść" Anna Jantar - Anna Jantar

W branży aż huczało od plotek o rzekomych romansach Kukulskiego. Więcej niż tylko przyjaźń miało go ponoć łączyć z Ireną Jarocką czy Urszulą Sipińską. Dla Jantar był to cios prosto w serce - z obiema paniami występowała na jednej scenie, dobrze się znały, lubiły. Jednak nie tylko Kukulski miał być niewierny. Podobno i Jantar miała kochanka.

Mama przeżywała fascynację inną osobą, ale czy miało doprowadzić to do rozpadu małżeństwa? - rozważała córka Kukulskich w rozmowie z "Galą".

Jarosław Kukulski.Jarosław Kukulski. KAPIF.PL/KAPIF KAPIF

Agencja Gazeta

Potwierdza to Andrzej Kosmala, który przyjaźnił się z Kukulskimi, a z Jantar rozmawiał na krótko przed feralnym lotem.

Ostatni raz widziałem Anię dzień przed wylotem do Stanów. Jechaliśmy tym samym pociągiem z Poznania do Warszawy. Ona, jej córka Natalka i ja. Ona wtedy opowiedziała mi, że z mężem źle im się układa i myślą o rozstaniu - wyznał w rozmowie z Se.pl.
Wiem, że wracała do Jarka. Bardzo chcieli jeszcze raz dać sobie szansę... Ona też za nim tęskniła. Czasem trzeba zmienić dekorację, by spojrzeć na świat i problemy właściwie. Wiem, że z tych Stanów chciała szybko wracać. Podobno z kimś zamieniła się biletami, by prędzej być w domu. Potem spotkaliśmy się z Jarkiem, przegadaliśmy całą noc, płakaliśmy. Opowiadał o żonie, pokazywał przepełnione tęsknotą listy... - dodaje jednak na koniec rozmowy.

Jarosław Kukulski i Natalia Kukulska.Jarosław Kukulski i Natalia Kukulska. Kapif Kapif

W to, że związek rodziców miał jednak przetrwać wierzy ich córka. W rozmowie z "Galą" powiedziała :

Po śmierci taty znalazłam dowody, bardzo dla mnie cenne, na to, że rodzice mieli być razem.
 

aga

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.