Pikej będzie drugą Kasią Tusk? Założył bloga modowego

Pikej rozszerza działalność.

Pamiętacie, jak Pikej przyszedł w dresie na pokaz mody (Zobacz: "Ten dres jego mega wygodny") ? Wygląda na to, że teraz częściej będzie bombardował nas swoimi, nazwijmy to oryginalnymi, stylizacjami. Kukulski właśnie założył bloga ! O czym będzie pisał? Głos oddajemy samemu zainteresowanemu:

Będę umieszczał dla Was już wyselekcjonowane informacje, które mnie zaciekawił, a przypuszczam, że zaciekawią każdego młodego człowieka lubiącego wszystko co dobre i oryginalne w swojej formie - czytamy w pierwszym wpisie.

Pikej blogPikej blog Screen z pikej.com Screen z pikej.com

Na blogu znajdziemy zakładki "Pikej lifestyle" (tam autor zamieszcza swoje modowe stylizacje) a także "Pikej home design" (tu wpisy o projektowaniu wnętrz - oczywiście jeden poświęcił swojemu apartamentowi na warszawskich Szeligach).

Pikej blogPikej blog Screen z pikej.com Screen z pikej.com

Niedawno Pikej przeszedł pod kuratelę byłego tour menagera Dody - Pawła Pyzińskiego (Zobacz: Piotr wie, jakie popełnił błędy i uczy się ich unikać ). W rozmowie z nami z przekonaniem deklarował, że "chce, żeby zaczął się wreszcie bronić swoją muzyką", blog będzie w tym z pewnością bardzo pomocny.

Pikej blogPikej blog Screen z pikej.com Screen z pikej.com

Zobacz wideo

karo

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.