Michael Jackson molestował chłopców i płacił za milczenie? Są dowody FBI!

Michael Jackson molestował dzieci?

Portal "Sunday People" dotarł do niejawnych dokumentów FBI z których wynika, że Michael Jackson rzekomo molestował małych chłopców.

Agenci mają tysiące stron dowodów sięgających 1989 roku, z których wynika, że Jackson okazywał czułość i molestował dzieci - czasami tuż pod nosem ich rodziców - czytamy w Mirror.co.

Z dokumentów, których część portal opublikował na swojej stronie wynika, że król popu był wielokrotnie przyłapywany na molestowaniu. Żeby sobie zapewnić bezkarność, podobno płacił horrendalne sumy rodzicom skrzywdzonych chłopców w zamian za milczenie. W sumie miał na to wydać aż 23 miliony funtów!

Dokumenty FBI zawierają raporty prywatnych detektywów, stenogramy telefonów oraz godziny taśm audio - podaje portal.

Michael JacksonMichael Jackson Bulls Bulls

W "Sunday People" czytamy, że wśród ofiar muzyka miał być także Wade Robson - urodzony w 1982 roku tancerz, choreograf, znany z własnych projektów realizowanych przy wsparciu MTV. Jako kilkulatek tańczył w teledyskach Michaela Jacksona "Black Or White", "Jam", "Heal Of The World". W zamian za milczenie otrzymał podobno prawie 400 tysięcy funtów. Te i pozostałe ponure wydarzenia podobno odbywały się w "Neverland", czyli w "Nibylandii" - bajkowej krainie, stworzonej przez Michaela Jacksona na terenie swojego rancza w Santa Barbara w Kalifornii.

alex

Więcej o: