Kuba Wojewódzki: To jest tak, jakby przelecieć Marilyn Monroe! Co go tak podnieca?

Kuba Wojewódzki pisze o...

Kuba Wojewódzki uwielbia prowokować i bulwersować, a może po prostu ma słabość do metafor o zabawieniu erotycznym. Nieco pieprzu musi dodać nawet do życzeń urodzinowych. Co dla tvn-owskiej gwiazdy jest porównywalne z upojnymi chwilami w ramionach Marilyn Monroe?

Dziś urodziny Daniela Olbrychskiego . Najlepszego Mistrzu. Zawsze twierdziłem, że wystąpić z Tobą na scenie to tak, jakby przelecieć Marilyn Monroe ! - napisał na swoim Facebooku Kuba Wojewódzki.

Kuba WojewódzkiKuba Wojewódzki screen z Facebook screen z Facebook

Kuba Wojewódzki i Daniel Olbrychski spotkali się razem na deskach Teatru 6. piętro, w spektaklu "Zagraj to jeszcze raz, Sam". Ikona polskiego kina i teatru nie szczędziła nigdy uprzejmości dla młodszego kolegi.

To będzie ogromna radość dla publiczności spotkać się z Kubą jako Woodym Allenem. Ja mówię moim przyjaciołom, że właściwie odnoszę wrażenie, że Woody Allen napisał tę rolę nie dla siebie, tylko specjalnie dla Kuby - powiedział Daniel Olbrychsk i na konferencji prasowej przed premierą.

Daniel OlbrychskiDaniel Olbrychski Kapif Kapif

Daniel Olbrychski kończy dziś 68 lat. My także przyłączamy się do życzeń dla niezrównanego aktora, choć nie śmiemy konkurować ze złotoustym Kubą i pozostaniemy raczej przy tradycyjnym, choć najszczerszym: "Zdrowia, szczęścia, pomyślności".

zuz

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.