Córka polskiego rockmana oskarżona o sutenerstwo już wcześniej miała kłopoty z prawem. Co jeszcze wiemy o aferze?

Poznaj szczegóły.

Joanna B., córka polskiego muzyka rockowego, wraz z matką Danutą od 2000 r. prowadziły agencję modelek, która jednak wkrótce przerodziła się agencję towarzyską. Prokuratura wysłała właśnie akt oskarżenia do wrocławskiego sądu ( Córka i żona znanego polskiego rockmana oskarżone o sutenerstwo! ). O tej sprawie mówiło się już w 2011 roku. To wtedy tygodnik "Na żywo" napisał, że Joanna B. została zatrzymana przez policję.

Umawiała bogatych panów z atrakcyjnymi dziewczynami - twierdzi informator "Na żywo".

Ona sama odpierała zarzuty:

To było pomówienie. Jakaś dziewczyna spotkała się z moim znajomym i zrobiono z tego stręczycielstwo. Na szczęście zostało to już wyjaśnione.

A jak zareagował jej ojciec, gdy zapytano go o kłopoty córki? Nie najlepiej.

Spieprzajcie! Kontaktuję się z córką sporadycznie. Nie będę wypowiadać się na jej temat - powiedział zdenerwowany muzyk w rozmowie z gazetą.

Główną rolę w tym biznesie grała Emilia P. Na Wyborcza.pl czytamy:

Matka i córka podsyłały modelki również Emilii P., która była mózgiem operacji. To była modelka, znana w środowisku jako "Emi", przed dziesięcioma laty uczestniczka konkursu Miss Polonia.

Podobno jednak Emilia P. może i owszem, modelką była, ale - jak wynika z naszych informacji - nie była finalistką wyborów Miss Polonia.

Może brała udział w innych wyborach piękności? - zastanawia się nasz informator.

Miss Polonia.Miss Polonia. Miss Polonia Miss Polonia

"Emi" współpracowała z arabskim księciem. Gdy przebywał on w Alpach lub Cannes, latała do niego z dużą grupą dziewczyn. Na każdą taką eskapadę zabierała nowe dziewczyny. W artykule na Wyborcza pl możemy przeczytać o znanej piosenkarce, która wzięła udział w jednym z wyjazdów organizowanych przez "Emi".

Potraktowałam tę propozycję jako wyjazd do towarzystwa, gdzie mogłabym miło spędzić czas, a może i zakochać się - zeznała w śledztwie.

Kim jest tajemnicza artystka poszukująca miłości? Z wielu źródeł słyszymy jedno bardzo prawdopodobne nazwisko... Czy to jednak prawda? Może kiedyś się przekonamy.

Alfa

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.