Edward Miszczak: Nie mamy nic związanego z panią Natalią Siwiec! Pani Siwiec - NIE!

Natalia Siwiec nie zostanie dziennikarką TVN-u.

Niedawno mówiło się o tym, że Natalia Siwiec razem z Agnieszką Szulim poprowadzą program TVN-u, "Showtime". Byłby to oficjalny awans Siwiec z roli Miss Euro i celebrytki do prowadzącej własny program w ogólnopolskiej stacji. Siwiec miała przeprowadzać wywiady z celebrytami na imprezach, Szulim zaś miała z nimi rozmawiać w studio. Plotkom zaprzeczył jednak sam dyrektor programowy TVN, Edward Miszczak:

Nie, nie, nie. To wszystko jest jakaś nieprawda. Pani Szulim rzeczywiście będzie prowadziła nowy program i tylko tyle. Nie wiem, skąd te wszystkie zainteresowania panią Siwiec. Nic nie mamy z nią związanego. Pani Szulim tak, pani Siwiec nie - powiedział Edward Miszczak w rozmowie z Se.pl.

Natalia Siwiec, Agnieszka Szulim.Natalia Siwiec, Agnieszka Szulim. Kapif/ WBF Kapif/ WBF

Z ostrej wypowiedzi Miszczaka wynika, że Siwiec póki co może tylko pomarzyć o karierze dziennikarskiej. Pomysł, żeby Siwiec została dziennikarką nie spodobał się wielu osobom z branży. Jawnie krytykowała go m.in. Karolina Korwin Piotrowska :

Dopóki nikt Natalii Siwiec nie nazywa dziennikarką, to ja jestem spokojna. Jeżeli to się zmieni, to zacznę się zastanawiać. Samą sukienką i biustem kariery nie zrobi - powiedziała Korwin Piotrowska w rozmowie z Se.pl .

Natalia Siwiec.Natalia Siwiec. KAPIF KAPIF

Przed pomysłem ujrzenie Siwiec na szklanym ekranie drżał też dziennikarz "Wiadomości", Krzysztof Ziemiec:

Od paru lat jest tendencja, że każdy może zostać dziennikarzem. Każdy celebryta czy aktoreczka. Mnie się to nie podoba. (...) Głęboką przesadą jest powierzanie przeprowadzania wywiadów takiej osobie jak Natalia Siwiec. Do tej pory nie wykazała się rozległą wiedzą czy ciekawością świata - ostro krytykował Ziemiec.

Natalia Siwiec.Natalia Siwiec. Kapif Kapif

Natalia Siwiec miała smak na zrobienie większej kariery niż modeling. Zresztą nigdy nie ukrywała, że wykorzystuje swoje 5 minut sławy:

Chcę zarobić kasę, powiem ci szczerze. Jest taki okres i chcę zarobić jak najwięcej - powiedziała w programie "20m2 Łukasza".

Wygląda jednak na to, że na razie Siwiec będzie musiała zadowolić się pozowaniem do gorących sesji zdjęciowych. Nam to akurat nie przeszkadza, bo jest w tym naprawdę dobra :) Żałujecie, że nie poprowadzi wywiadów z gwiazdami?

Natalia Siwiec.Natalia Siwiec. Materiały promocyjne Alles.pl Materiały promocyjne Alles.pl

Vic

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.