Karolak ma kolejną zabawkę! Cudaczny, trójkołowy motocykl!

Aktor znany jest z zamiłowany do motoryzacji.

Gwiazdy często narzekają na sławę. Jednak nie da się ukryć, że gdyby nie popularność, Tomasz Karolak nie mógłby sobie pozwolić na coraz to nowe motoryzacyjne cudeńka. Jak donosi portal superauto24 ostatnio aktor wozi się po mieście futurystycznym, trójkołowym motocyklem - Can-Am Spyder Rs-s.

Taka zabaweczka jednak kosztuje, i to niemało. Karolak musiał za nią zapłacić ok 60 tysięcy złotych! Ciekawi jednak jesteśmy czy to cacko jest jego własnością, czy może jedynie zostało mu wypożyczone przez producenta.

Jednak nawet jeżeli po jakimś czasie, aktor zwróci Can-Am Spydera Rs-s, to nie będzie musiał od razu przesiadać do środków komunikacji publicznej. Karolak może się poszczycić, jedną z okazalszych w polskim show-biznesie, kolekcją samochodów. Przed jego domem, zaparkowane są, takie luksusowe auta jak : mazda CX7, volvo S60R, mercedes CLS 63 AMG, audi A6, audi A5 (wart jest ok. 280 tys. zł). Do jednych z droższych zabawek aktora należy również audi Q7 za ok. 300 tys. zł!

Cóż może i pieniądze nie dają szczęścia, jednak z pewnością z ich pomocą można zapewnić sobie bardzo wiele luksusowych przyjemności. A jak Wam się podoba nowy motocykl Karolaka ?

zuz

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.