Blake przedawkował, bo przeczytał SMS-y od Amy Winehouse?

Były mąż Amy chciał popełnić samobójstwo?

Blake Fielder-Civil nie potrzebował wiele czasu od wyjścia z więzienia, by wpaść w narkotykowy wir. Były mąż Amy Winehouse kilka dni temu trafił do szpitala po przedawkowaniu heroiny. Leży w śpiączce wywołanej przez lekarzy i jest utrzymywany przy życiu dzięki aparaturze.

Zaczęli się spotykać, gdy ona była u progu kariery. Blake zawsze stał obok Amy. To wraz z nim zaczęła się jedna wielka impreza z wódką, narkotykami i upadkiem, przerwana ślubem, a zakończona rozwodem i więzieniem. Para podobno po dłuższej przerwie zaczęła się ponownie spotykać. Czy skończą w rynsztoku, a może oboje się z niego wyciągną?Zaczęli się spotykać, gdy ona była u progu kariery. Blake zawsze stał obok Amy. To wraz z nim zaczęła się jedna wielka impreza z wódką, narkotykami i upadkiem, przerwana ślubem, a zakończona rozwodem i więzieniem. Para podobno po dłuższej przerwie zaczęła się ponownie spotykać. Czy skończą w rynsztoku, a może oboje się z niego wyciągną? Amy Winehouse/prphotos

Co sprawiło, że raptem tydzień po opuszczeniu więziennej celi znowu sięgnął po heroinę? Matka Blake'a - Georgette twierdzi, że przyczyną jest znów Amy! Perez Hilton zamieścił na stronie wypowiedź matki:

Nie miał dostępu do telefonu podczas pobytu w więzieniu. Włączył go dopiero po wyjściu i przeczytał wiadomości od Amy.

Amy Winehouse, Blake CivilAmy Winehouse, Blake Civil Amy Winehouse, Blke Civil/pr photos

Piosenkarka pisała, że chce zostać matką chrzestną 15-miesięcznego Jacka - syna Blake'a i jego nowej partnerki. Georgette podejrzewa:

Rozpacz po Amy wróciła. Obawiam się, że [Blake] chciał odebrać sobie życie.

Amy i Blake.Amy i Blake. ag

Czy oby na pewno to powód narkotykowo-alkoholowej libacji Blake'a? Rozpaczał po Amy? Czy po raz kolejny przegrał z nałogami?

mon

Zobacz także:

Dlaczego Harry i Kate reprezentowali monarchię na zakończeniu Olimpiady? I gdzie był William?

W szlafroku, przy piwie. Olimpiada w Londynie oczami SPORTOWCÓW i GWIAZD!

Niespodzianka w Londynie! Spice Girls znowu RAZEM na scenie. Victoria jak kiedyś - nieuśmiechnięta. A reszta?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.