Mila Kunis i Ashton Kutcher - a jednak ROMANS! Tego pocałunku się nie wyprą!

Są razem! Oto dowody!

Wygląda na to, że Mila Kunis Ashton Kutcher już nie będą mogli dłużej udawać, że nie są parą. Paparazzi przyłapali ich, jak się całowali!

mila kunis,  ashton kutcher mila kunis, ashton kutcher  forum

Mila Kunis Ashton Kutcher do tej pory konsekwentnie zaprzeczali plotkom o ich romansie. Starali się przekonać wszystkich, że się tylko przyjaźnią. Wspólny wypad do kina? Wspólna kolacja? Według pary to były jedynie koleżeńskie wyjścia. Tym razem jednak fotoreporterzy dopięli swego i przyłapali gwiazdy na namiętnym pocałunku. Tak nie robią tego nawet bliscy przyjaciele.

mila kunis,  ashton kutcher mila kunis, ashton kutcher  forum

Trudno dziwić się Ashtonowi. Mila ma egzotyczną urodę i jest bardzo seksowna. W dodatku mocno komplementowała go w prasie przy okazji wspomnień o serialu "That 70's Show", gdzie razem zagrali.

Pomyślałam - o rany, jest taki słodki, to przecież model Calvina Kleina! Potem dotarło do mnie - Boże, mam go pocałować? Byłam strasznie zdenerwowana. Podobał mi się wtedy najbardziej ze wszystkich! - wyznała Kunis w wywiadzie dla magazynu "People".

mila kunis,  ashton kutcher

Czyżby dawny sentyment do przystojnego aktora zagłuszył zdrowy rozsądek Kunis? Po rozstaniu z Demi Moor pojawiło się mnóstwo pogłosek o licznych zdradach, których Ashton dopuścił się w małżeństwie. Jednak nie odstraszyły one Mili. Czyżby liczyła na to, że w związku z nią będzie zachowywał się inaczej?

zuz

Zobacz także:

Oto 10 NAJGORĘTSZYCH kobiet na świecie według MAXIMA! [RANKING]

Szybka akcja w lesie czy romantyczna noc w sypialni - w jaki sposób i w jakim wieku gwiazdy straciły dziewictwo?

Jak gwiazdy radzą sobie po rozstaniu?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.